İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/12/2011 05:47:00

son karar kordon otel mi ? daha belirli değil galiba.ben çok geride kalmışım ya :(( yaktı beni bu sınavlar...

12/12/2011 06:50:00

Hoş geldin semaizmir ) ) önemli değil olurmu öyle şey.

Çok sevdiğimiz bir arkadaşimiz ne yazikki bir ameliyat geçirdi bu sebeple ondan boşalan yere seni kaydirmayi planlamiştik. Böyle bir durumda sen İklim kuzusuna, blacknight82 de sana hediye alacak. Tarih dahada ilerlemeden bu konuyu biran önce bağlamak adina ismi geçen bu 3 arkadaş bu durumun sizler için uygun olup olmadiğini yazarmisiniz lütfen.

12/12/2011 06:53:00

Bu arada yer henüz belli olmadi ne yazikki. Ortak bir nokta bulmaya çalişiyoruz. Hepberaber konuyu takipte kalalim cnm. En kisa zamanda  ayarlanacaktir umuyorum.

12/12/2011 07:17:00

dilek biz herseyi okuyoruz zaten ama ılk once yazdığın fıkrı tekrar sen bi oku bakalım bıtek ben değil sanırım 2 3kişi aynı seyı anlamış.. nura yada sana soylenılen bırsey yok ortaya bı fıkır atıldı ve bunun bıze uymadığını ve adaletli olmadığını soyledık hepsı bu bukadar uzatmanın cıkmaza sokmanın bı anlamı yok.. kımse fnur caba gostermıyor diye bıse demedıkı bıze onun cabalarını anlatıyosun...  herkesin bakış acısı kendınedır fnur aynen dediğin gibi saygı duymak gerekır.. ama saygı duymak bukadar uzatıp tartışma yaratmak değildir dilek... lütfen adımı listeden siliniz... sizlere iyi eğlenceler...

12/12/2011 07:29:00

Bana herşey uyar..:)))

12/12/2011 07:32:00

sakın yanlış anlasılmasın kımseye saygısızlık yapmak ıstemem ama gercekten hoş bırsey değil saygı duyalım saygı duyalım denılıyor ama fıkrımıze saygı duyandan cok tartışma yaratmaya calısan var bukonuyla ılgılı bırdaha bırsey yazmak ıstemıyorum.. hediye alıcağıım ınsana veya bana alıcak olana yapılan bırsey yok tekrar soyluyorum yazılanların tamamını okuyun.... (bir arkadas msj attıgı ıcın acıklama yaptım)

12/12/2011 07:35:00

Ok semaizmir. Alev  ve blacknight82 den teyit almak gerek. Neredesiniz arkadaşlarrrrrrr  huhu

Ebru_burak  silinmek istediğin liste, buluşma listesimi yoksa hediye listesimi ya da her ikisimi belirtirmisin lütfen.

Bu arada iremegeye sonuna kadar katiliyorum. listeden ismini sildirmek yerine tanişmayi tercih ederdim. Ancak karar senin elbet cvp bekliyorum.

12/12/2011 07:38:00

HER İKİSİ...

12/12/2011 10:06:00

Arkadaslar görüştüm,Cumartesi dogumgunu partisi varmış roof katında.

B katını ayarlayabiliriz dediler,orası da manzarali rahat bir ortammis,ama ben gormedim,görmediğim şeyi de tavsiye edemem..isterseniz gidip bakabilirim..

Bir de tatlı+tuzlu kurabiye+sigara böreği+mini pizza ve 2 çay yada 2 kahve ya da 2 mesrubat veriyorlarmış,fiyat da 25 tl imiş.

Bir de aklıma montro mc donalds geldi,orası ile görüştüm,

onların dogum gunü katı var,sadece bize ait olacak,belirttiğimiz saatlerde,

20 kişilik çay ya da kahve+ büyük bir pasta toplam 80 tl.isteyen cocuklara yüz boyamasi yapılacak,bir kisi bizimle ilgilenecek..sadece cocuklara cocuk menüsü almamız gerekliymis,hepsi bu ..

Bence çok mantıklı ve ekonomik gibi,80 tl 20 anneye paylastirilirsa 4 tl düşer,bir de cocuk menüsü 4 ya da 5 olsa para değil :))

hem yılbaşı pastamız da olur :))

ne dersiniz,yer ayirtayim mı hemen??ayrıca cocuklar için oyun parkı da mevcut ...

12/12/2011 10:09:00

İncibora mcdonalds uydu :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...