İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

Ynt: İzmirli annelerin 2012 ye merhaba hediye çekilişi :)))

12/03/2011 17:25:00

Tamam o halde kızlar eşsiz anne ve bebek kıpraşması yapalım ve madem eşsiz cumartesi günü olsun. İsteyen annelerin eşi katılabilsin. Gelemeyecek olan arkadaşlar hediyesini kargo edecek mecburen. Onun hediyesi de karşı taraf aracılığıyla kargo edilir. Zaten çekilişten sonra yayınlarız. Böylece herkes kime kimin çıktığını ve o gün gelip gelemeyeceğini bilir.
Yer olarak ben herkese ortak bir nokta olması adına alsancak topolinoyu söyledim. Bildiğim kadarıyla gayet büyük bir çocuk oyun alanı ayrıca balçovada iken büyüklerinde oturabileceği bir yeri vardı. Taşındıktan sonrada aynıdır tahmin ederim. Ve kapalı bir alan olması sebebiyle kış için uygun tercih edilebilir merkezi olduğundan herkesin ulaşımı daha kolay olur diye düşünmüştüm. Son karar çoğunluğun tabi teklifleriniz varsa sununuz.
Şimdi 17 si cumartesi gündüz anne bebek buluşması herkes için ok mi? yazarmısınız?
Bu arada hediyeler için özellikle değer yazmadım Bengücüm. Zaten çoğumuz birbirimizi tanıyoruz ve ne alacağımıza karar vermek pekte zor olmaz. Fiyat yazmak hoş değil gibi geldi bana.

12/03/2011 17:42:00

Gül bu arada şu yazdığına istinaden yazıyorum.
"valla eşli olursa beni silin kızlar benim maksatım sizinle tanışabilmek herkes eşli ben eşsiz sıkılırım valla :(( "
Arkadaşlar hediye çekilişi ile buluşmayı karıştırayalım lütfen pazar gününe kadar oluşan listede adı geçen herkes buluşmaya gelebilsin ya da gelemesin mutlaka hediyesini göndermeli. Yoksa bir taraf mağdur olur. Yok buluşamayacaksam hediyede almak istemiyorum diyenler olursa lütfen şimdiden listeden adını kaldırsın ki mağdur olan bir anne olmasın. Teşekkürler.

12/03/2011 18:00:00

c.tesi ve alsancak benım ıcın uygundur:) ama tam olarak nerede...

12/03/2011 18:17:00

ebru_burak çoğunluk nereyi isterse orada olacak. Burayı takipte kalalım.
Arkadaşlar bu arada çocuklarımızın ismini ve buluşmaya katılıp katılamayacak anneleri yazıp tablo yaptıma ama buraya kopyaladığımda sorun oluyor bozuluyor tüm yazılar bu sorunu çözer isem yayınlayacağım öperim ))

12/03/2011 18:38:00

Canım topolino henüz kesin değil. Ayrıca Alsancağa taşındı. Senin ev neredeydi bilemiyorum ama inş. gelebilirsin. Gelsende gelemesende gönlümüz seninle ))

12/03/2011 18:39:00

1- Doruk Kaan   (25 aylık) Buluşmaya katılıyor.
2- Can Ege        (55 aylık) Buluşmaya katılıyor.
3- Gül Eda         (25 aylık) Buluşmaya katılıyor.
4- Alptuğ           (17 aylık) Buluşmaya katılıyor.
5- Bora              (9 aylık)   Buluşmaya katılıyor.
6- Eylül Naz       (2.5 yaş) Buluşmaya katılıyor.(İnş. anası o cmts çalışmıyordur)
7- Serin             (14 aylık) Buluşmaya katılıyor.
8- Aren              (14 aylık) Buluşmaya katılıyor.
9- Güven           (14 aylık) Buluşmaya katılıyor.
10- Ege             (4.5 yaş) Buluşmaya katılamıyor. Hediyesi kargo edilecek.
11- Kaya           (17 aylık) Buluşmaya katılıyor.
12- Z. Ece         (3.5 aylık)Buluşmaya katılamıyor. Hediyesi kargo edilecek.
13- İklim           (9.5 aylık)Buluşmaya katılıyor.
14- Burak         (7 aylık)   Buluşmaya katılıyor.
15- Defne         (19 aylık) Buluşmaya katılıyor.
16- Selin           (2 yaş)    Buluşmaya katılıyor.
17- Ali               (27 aylık) Buluşmaya katılıyor.
18- Demir         (21 aylık) Buluşmaya katılıyor.
19- Saadet       (8 yaş)    Buluşmaya katılıyor.
20- Mehmet      (14 aylık) Buluşmaya katılıyor.
21- Efe             (15 aylık) Buluşmaya katılıyor.

12/03/2011 18:42:00

Nurum ne zaman çekeceksin isimleri? Ben netten sipariş veriyorum genelde, çıkıp bakma fırsatım pek olmuyor İklim'le. Bir sorun çıkıp, aksilik olup hediyeleşme gününe yetişmemesini istemem.

Öperim :)

12/03/2011 18:44:00

çok şükür listeyi kopyalayabildim. Arkadaşlar tarih ve yer netleştikten sonra listeyi kendi koşullarınıza göre düzenleyip tekrar kopyalamanızı rica edicem. Böylece herkes kendisine hediye alacak olan kişinin koşullarını bilmiş olacak yarın. Bu arada liste kesin listedir. Eğer hediye çekilişine katılmaktan vazgeçen arkadaşlarımız olursa lütfen yarına kadar listeden adını kaldırsınki mağdur bir annemiz olmasın. Ve şu koşullara göre cegeda ve gül karşısındakine 2 hediye alacak ve kendisinede 2 hediye gelecek. Bilgilerinize :) Sevgiler.

12/03/2011 18:45:00

Çekiliş yarın Alevim kimler katılabilir bana buluşup beraber çekelim akşamüstü.

12/03/2011 19:02:00

Benim annemler geliyor o haftasonu, belki annemi de getirebilirim, belki de kızımı satıp gelebilirim. Hadi hayırlısı:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir anneleri buluşuyor isteyenler katılabilir

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...