10.12.2010 EsEs-BJK

12/13/2010 08:00:00

Ust uste gelen iki galibiyetten sonra umutla bekledigim bu karsılasma icin berbat Istanbul trafıgınde 3 vasıtayla evime dondum - kı aslında Cumaları ekım gelınceye kadar KV de beklıyorum. Besıktaslıyız ya gozumuz kara, kar yagmur durduramaz bizi ..

Ama Tello durdurur.

Macin basındaki gidisatı gordukten sonra korku dolu gozlerle kacamak bakıslar atmaya basladım ekrana. Mac Cuma gunu oldugundan su an cok detaylı yazamıyorum ama su sekılde ozetleyebılırım:

1. Bende senı adam sanardım Guti. Hakeme cırlamak el kol kart haraketı yapmakla yılların hakemı senın karızmana yenık mı dusecek sandın. Tabii Noel gelıyor maksat bellı. Zaten takımın tutunacak orta saha ve forvet oyuncusu kalmamıs yaptın yapacagını. Bari 80 dk. da falan attırsaydın kendını ayıp ayıp

2. Cenk olmasa skor beter olurdu. Ustuste 2 kurtarısı var ki bunları yemeyen bir gol atar dedim.

3. Tello gercegi: boyle faydalı bir adamı hanı akılsız satar. Fink, Holosko, Tabata hayaletleri ne is yapar BJK'da. Fatih Tekke geldi nerededir bilen var mı? Tellonun yaptıgı 2 golluk ortayı yapabılmek dıkkat ve yetenek ister. Bravo sana, senı yollayanlar utansın.

4. FB ve GS nın de aynı sekılde puan kaybettıgı bu hafta yıne BJK elıne gecen fırsatı kullanamadı. Trabzonla aradakı fark 12 puan oldu. Erken sampıyon Trabzon. Lıgın tadı kactı o da baska tabıı..

Ynt: 10.12.2010 EsEs-BJK

12/13/2010 14:08:00

Ahh Yasemin ah, maçın çoğunda Lina hanımla uğraştım yine, çok iyi izleyemedim ama tespitlerinin çoğuna katılıyorum. Bi tek Guti bence kırmızıyı göreceğini düşünmedi. İlk sarı kartı Noel için yedi bence de, çünkü galiba bi sarı daha yiyince 1 maç cezalı duruma düşecekmiş, o ona yetiyormuş aslında, ama ikinciyi salaklığından yedi. Sinir oldum çok ben de. 

Ve Tello... Neden gönderildi ben de anlayamıyorum. Tabata mı daha iyi Tello'dan yani nedir? Nihat desen ayrı bir fiyasko. Bir Ernst kadar olamıyor hiçbiri.

Holosko da zaten kemiğini kırmış 4 ay yokmuş. Takımın yarısı sakat ben de bunu anlamıyorum napıyorlar bunlar böyle? Necip de 4 hafta yok. Neyse ki tatil geliyor.

Benim de şampiyonluk için umudum kalmadı. Pöff. Böyle giderse GS'ye benzeyecek halimiz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Spor Tutkunu Nurturialılar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...