HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/09/2011 11:37:00

benim mesajım da geldi:)) hediyeyi yollayacağımız kişi bilmiycek dimi? Listeme eklesem çakarmı?:)))) miniği görsemde ona göre bişey alsam...

03/09/2011 11:38:00

herkesi ekleyelim kimse çakmaz ben öleyapıyorum

03/09/2011 11:50:00

ilk kez böyle bir aktiviteye katılıyorum özge çok zevkliymiş bu çekiliş hakkaten...

03/09/2011 11:58:00

Mesajım geldi özgecim.Çok tşkler.:)1 hafta yeterli bence hediye seçimi ve gönderim için.Kafama takılan birşey yok şimdilik.:$

03/09/2011 11:59:00

ben listemde olan herkesi ekledim, kimse üstüne alınmasın:)

03/09/2011 12:02:00

:))))Biz kime çıktık acaba şimdide onu merak ediyorum:) Nasıl sevindirik oldum anlatamam.:$

03/09/2011 12:04:00

çok keyifli yaa, arada yapalım biz bu işi, doğumgünü falan beklemeyelim:)

03/09/2011 12:05:00

Özgecim eline emeğine sağlık,mesaj ulaştı çok mutlu oldum:) Şimdi hediye seçimi ve gönderimi süreci enn güzeli:)bence de 1 hafta yeterli olur.
Yılbaşı çekilişi de çok heyecanlıydı oradan biliyorum asıl heyecan şimdii:)Kime çıktık ne hediye gelecek onu beklemek,ve gönderdiğimiz hediyeyi bebiş sevecek mi ne tepki verecek çok güzel oluyor...
Kızlar biz yılbaşı çekilişinde gelen hediyeleri bebişlerle fotoğraflayıp paylaşmıştık yine aynen yapalım derim bebişlerin hediyeyi açarkenki halleri inanılmaz güzel oluyor fotoğraflarla,bizim albümde var Cemre'nin hediyesini açtığı an.Ne dersiniz?

03/09/2011 12:09:00

nupe süper olur benimde aklımdaydı.evet esas heyecan şimdi başlıyor:)

03/09/2011 12:10:00

kargolama için son tarih neydi?belirlenmişmiydi aklımda hiç öyle bişey kalmamış...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...