HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/09/2011 12:12:00

ayy feci heyecan yapmıştımmm.. halaa da öyleyim gerçi.. ana sayfamda 1 mesaj yazısını görünce kalbim duracaktı :))) mesajım geldi benimde.. 
ama özgecim cidden ne zamana kadar kargoya vermiş olmamız lazım? mesela ben kendi durmumu arz ediyiim.. bugün yarın bursada kar var.. cumaya dr.kontrolüm var,eve hemen dönüp temizlik yapmam lazım.. c.tesi evde mevlüt okutuyorum. pazar hava nasıl olur,kocam evde olurda çıkıp alabilirmiyiz bilemiyorum.. yani yine de önümüzdeki hafta hangi gün kargoya vermek için son olsun..? önümüzdeki cuma mesela? sonuçta bugün ayın 9 u. bizim 1 nisan... en önce bizim snaırım.. o zaman bile rahat rahat yetişir diye düşünüyorum.. fikri olanlar yazsın arkadaşlar :)

03/09/2011 12:18:00

bizim daha önce refiyecim:)31 mart:)bence ay sonuna kadar hepsi yetişir zaten,ama bir tarih belirleyelim...

03/09/2011 12:22:00

:)) evet izgi. 1 gün farkla öndesiniz :)) ama dediğin gibi türkiye içi en geç 3 günde ulaşsa ki ben bursadan mersine ptt kargoyla gönderdiğimde ertesi gün, ennn geç 2. gün ulaşmış oluyo.. ama tabiki bir tarih belirlense hoş olur.. ya bide ben özgeye yazmıştım sanırım ama burdan hatırlamıyorum yazdımmı.. ben mesela hediyemi alırken her şehirde mağazası bulunan bir markadan almayı ve içine de değiştirme kartını koydurmayı düşünüyorum.. aldığım hediyenin giyilmemesini,başka birine hediye edilmesini fln istemem.. küçük gelir,büyük gelir.. o bebişe rengi uymaz fln... ama tab i herkesin kendi tercihi :)

03/09/2011 12:22:00

:)) evet izgi. 1 gün farkla öndesiniz :)) ama dediğin gibi türkiye içi en geç 3 günde ulaşsa ki ben bursadan mersine ptt kargoyla gönderdiğimde ertesi gün, ennn geç 2. gün ulaşmış oluyo.. ama tabiki bir tarih belirlense hoş olur.. ya bide ben özgeye yazmıştım sanırım ama burdan hatırlamıyorum yazdımmı.. ben mesela hediyemi alırken her şehirde mağazası bulunan bir markadan almayı ve içine de değiştirme kartını koydurmayı düşünüyorum.. aldığım hediyenin giyilmemesini,başka birine hediye edilmesini fln istemem.. küçük gelir,büyük gelir.. o bebişe rengi uymaz fln... ama tab i herkesin kendi tercihi :)

03/09/2011 12:27:00

Bende NuPe gibi düşünüyorum.Hediyelerimiz gelince resimlerinide paylaşalım burada.

03/09/2011 12:29:00

Bişey farkettim,ben özgeye gönderdiğim bilgilerde telefon no vermemiştim,göndereceğim hediye arkadaşımızında adres bilgisinde tel yok,kargoda sorun olmaz mı yazılması gerekir diye düşünüyorum hediye gecikir ya da kargoda ulaşılamazsa her ihtimale karşı bilgi verilir ayrıca?

03/09/2011 12:33:00

arkadaşlar bende farkettim ki şunu yazmamışım bilgilerde, ben datçada yaşıyorum,burada yurtiçi ve aras kargolar var ve tabiki ptt kargo.hani mng falan yok,bunu belirtmeyi unutmuşum bana alacak arkadaşa,neyse.mng haftada bir geliyor marmaristen,diğerleri de birer gün geliyodur belki:)

nupe tel no gerekirmi bilemiyorum.bende yazmamıştım.zaten pek fazla bişey de yazmamıştım:) alacak kişi gönlüne göre rahatça alsın diye:)

03/09/2011 12:34:00

cikletbalığı benim de çok hoşuma gitti,  daha heyecanlı oldu böyle,kimse bilmiyo falan:)

03/09/2011 12:34:00

Bende tlf numaramı yazmadım :o Aslında yazsak daha iyi ourdu.Kargo şirketinden de arıyorlar çünkü kargonuz geldi diye.Ne yapsak :o

03/09/2011 12:35:00

ayy bende tel. yazmadım nupe.. ama sorun yok.. ben kime çıktıysam özgeden telefon,e-posta,facebokk ve diğer bilimum bilgilerimi alabilir :))

resimlerini bencede koyalımm.. çok iyi olurr.. pakedi açarken fln.. oyy heyecaannn :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...