HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/09/2011 18:31:00

bende hem anneye hemde minişe ne alayım diyorum mesajı gönderdiğinden beri:)fikir paylaşımı yapalım en iyisi:)

03/09/2011 18:38:00

özgee demek senin hediye arkadaşın kızı olan biri hmmmm :)

03/09/2011 18:42:00

kız anneleri daha mı çok zaten bana mı öyle geldi nupe?:)

03/09/2011 18:44:00

sanırım kızlar çoğunlukta izgi,
bence biran önce gönderelim yoksa özge dayanamayıp söyleyecek kim kime aldı diye:)))

03/09/2011 18:45:00

bencede:)bende dayanamam böyle şeylerde hiç,ama bu sefer söylemem.gönderince açığa çıkacak zaten.ben son tarihi de bekleyemem alınca hemen yollarım:)

03/09/2011 20:59:00

negüzel bi iş çıkardın özge neşe kattın bu monoton kış günlerine...bide heycanı var.sabırsızlıkla beklıyorum.bence ay sonuna kalmasın hemen alıp gönderelım ;)

03/10/2011 06:41:00

25i İYİDİR diyorum bende.. en erken bu pazar alabilirim ben.. eşim mesaiye giderse haftaya kalabilir :( ama aldığım gibi gönderirim bende yaa.. dayanamam gibi geliyo.. bende bana çıkan cimcimeye alacağım hediye değil de anneye de bir hatıra ufak bişiy göndereyim diyorum.. ond a kararsızım...

yasemin.. evet yaaa. birdahaki çekilişi ikimiz yapak mı kııı? bu özgeye de tek laf etmeyek :)))  nasıl fikirr ? :))

03/10/2011 06:54:00

hatta hemen bi korsan doğum günü çekilişi mi organize etsek :))))  yok yok tamam kabull azıcık erken oldu :))) bahar çekilişi nasıl :)

03/10/2011 07:08:00

Ay hiç birşey yazamadım.Kimsecikleri tanımıyorum sanırım siz buluştunuz daha önce ama bende çok heycanlıyım.Kargolari 25 marta kadarmı göndericeğiz yoksa 25 marttamı kargoya vereceğiz.Hediye konusunda çok kararsızım ayy ne yapacağım acaba.

03/10/2011 07:31:00

ooo burda sohbet ilerlemiş ben uyuyunca:) kızım uyudu bende hemen yattım:) burada teneffüs arasında buraya koşuyorum hemen::)) herkese günayyydıın:)

yasemin ne mesajı aldın, kime dedin anlamadım kuzum yaa:)

zeyno buluşan varmı bilmiyorum ama ben kimseyle buluşmadım..öyle içten gelen bir yazışma buradakiler:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...