HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/10/2011 08:07:00

Zeyno ben de buluşmadım kimseyle. Yazışa yazışa samimi oldum :)

03/10/2011 08:08:00

Bende dayanamayıp bu hafta sonu alışverişe çıkmayı düşünüyorum.Hemende göndericem:) Fazla bekletmeninde anlamı yok ki:) Dışarıya çıkamayan/çıkamayacak olan anneler için ayın 25 iyi bencede.

03/10/2011 08:12:00

Evet ben de sitede yeni sayılırım. Keşke samimi olabilseydim. Hediye alacağım arkadaş aynı şehirde çıktı sürprizimi kendi elimle götürürdüm.

03/10/2011 11:08:00

iyi hadi bakalım yasemin:)biz de anlarız belki bir gün...
bende hergün bakmazsam olmuyor buraya.akşamları eşim diyor ki yine nurturia da mısın?:)cevap hep aynı:EVET:)

03/10/2011 12:15:00

Eşim hiç şikayetçi değil benim burda olmamdan.:) Aksine çok seviniyor.Dün çekilişi söyledim benden çok o sevindim:) Burada(Antalya'da) arkadaş çevrem olmadığı için çok sıkılıyorum.Sizlerle zaman geçirmemden o da çok memnun. 

03/10/2011 12:17:00

Phaloe sen çalışmıyorsun di mi? Çalışmayınca arkadaş edinmek çok zor, zaten çalışmayınca bence hayat çok zor. Antalyalı nurturia anneleri buluşsanıza.

03/10/2011 12:21:00

vallaa kazayla burayı açık unutsam herhald bana işe pc getirme yasağı koyarlar.. bi yandan öğrenci planı yapıp bi yandan sizi okuyorumm: ) madurum madurum da madurumm

03/10/2011 12:23:00

Çalışmıyorum canım.Aslında hayatıma kimseyi kolay kolay alamam biraz seçiciyim.Bu özelliğimden dolayıda arkadaş bulma gibi bir çaba içerisine girmiyorum hiç.Çevremde de kafa dengi olabilecek kimse yok.
Onuda düşündüm.Ben ilçesindeyim Antalya'nın.Merkeze 1.5 saat uzaklıkta.Her zaman buluşamam ki.Eşiminde işinden dolayı eve geliş saati erken olduğu için zor gibi.

03/10/2011 12:28:00

Phaloe ne güzel Antalyadaymışssın oranın tadını çıkar bence.Ben Antalyalıyım ama ne yazıkki 10 senedir Ankarada yaşıyorum.Antalyada gidilecek gezilecek çok güzel yerler vardır.Bana soracağın birşeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım.Her yeri çok iyi bilirim.

03/10/2011 12:33:00

Tşk. ederim zeyno.Yardıma ihtiyacım olduğunda mutlaka msj atarım.:$

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...