HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/10/2011 11:41:00

Phaloe, bence de antalyanin tadini cikar, hele ki kocan erken geliyorsa.

03/10/2011 11:47:00

Yorgun geliyor selen.Gelir gelmez bikaç saat uyuyor.O zamanda hava kararmış oluyor.Akşam yemeğiydi tv derken uyku saati yine.Akşama kadar 100 kişiyle uğraşıyor bende kıyamıyorum.Beni şuraya buraya gotür diyemiyorum.Havalar ısınsın ben demeden gezdirir saten bizi:) O gezdirmezse ben oğlumla hergün deniz kenarına,parka giderim:)

03/10/2011 12:20:00

Sizin yerinizde olsam 6 ayimi denizde gecirirdim :) Biz senelerdir her yaz Kaş'a giderdik, 1 hafta bile harika gelirdi. Bu sene cemi birakip gidemeyecegiz, onunla da cesaret edemiyorum. Ahhh benim icinde akdenize girin bu yaz.

03/10/2011 12:32:00

Gireriz canım.:$

03/10/2011 17:56:00

Amin:) Benden de ilk görüşte çekinirler Özgecim.Herkes arkadaşım olmak ister ama ben buna kolay kolay müsade etmiyorum.Dostum dediğim insan 2-3 kişiden ibaret.Diğerleriyle merhaba merhaba.Buradaki arkadaşlarımla real ortamda birşey paylaşmasam da henüz, samimiyetinize inanıyor ve güveniyorum.Bu nedenle de burda olmaktan ve sizleri tanımış olmaktan çok mutluyum.

03/10/2011 18:03:00

ben herkese selam veren konuşan biriyim,sıcakkanlı olduğumu söylerler ama samimi olduğum kişi sayılıdır.dostum dediklerimin biri istanbulda,biri iskenderunda,biri bursada,ben datçada:)bende burada olmaktan çok mutluyum.samimi içten sohbetlerin olduğu bir grubuz biz bence:)seviyorum nurturiayı..

03/11/2011 04:36:00

ahhh ahhh ne hoş sohbetler edilmiş de benim haberim olmamış..
özge yaa insan bi çağrı bi mesaj neyin atar :)  bu arada canere çok güldüm yaa.. benimki de halaa burayı çözebilmiş ,anlayabilmiş değil :)) hep kk deyim sanıyo :)) hehee..
bende kimseyle yüzyüze tanışmış değilim henüz ama burda fazlasıyla samimiyetimiz oldu.. özgeyle tanışmamız neredeyse 2 yıl öncesine dayanıyor :) kk de tanışıp msn imi verdiğim ilk kişiydi.. ilk göz ağrım ::))) keza yasemin de öyle,hacer de ve daha birkaç arkadaşımız var sizin de bildiği.. bende eşime çekilişi söyleyince sizin kızlarla mkı dedi hemen :) yok dedim bizimkilerden de var ama çoğu yeni arkadaş olduğum/olmaya çalıştığım kişiler... ama zamanla herkesle samimi bir dostluk kurabileceğime inanıyorum.. çünkü iyi biriyim yaa :))

03/11/2011 04:43:00

ayy bu arada herkeslere günaydınlarrrr...

hıı şunu da yazıcaktım.. beni ilk tanıştığım kişiler soğuk biri olarak nitelendirirler.. ama zamanla tanıdıkça böyle düşündükleri için kendilerine kızarlar.. perdelerimi kaldırınca sıcak,neşeli,esprili.. biriyimdir.. eşimle evlendiğimizde beni ilk gören arkadaşları "tamam hüseyini de kaybettik" demişler.. yani ben soğuk nevaleyim ya. bize gelip gidemicekler.. ben onlarla eşimi görüştürmem fln gibi bir düşünceye kapılmışlar.. sonrsları bunu bana bizzat söylediler. tabi aslında çok yanıldıklarını.. önyargının çok kötü birşey olduğunu.. hıı sıcakkanlıyımdır ama herkesle de herşeyimi paylaşmam.. kolay kolay dostum deyip,sır veremem.. çok dost kazığı yedim çünkü :(
herkesle hemen kaynaşırım.. hiçkimse hakkında art niyetim,kötü düşüncem olmaz ama dediğim gibi herşeyimi de açmam yani. sadece sohbet,muhabbet,lay lay lom :))
uzun zamandır eşim ve ailemle bile paylaşamayacağım sırlarım var :)))) bunları güvenip de anlatabileceğim bir dostum da ne yazıkki yok.. ne zamandır tek sırdaşım kendimim :) bir gün paylıyciimmm :)))
ayy neyse gene çenem düştü.. sanki blog yazıyorum :)) oraya olsa yazacak şey bulamam.. ben kaçar . daha bulaşık,kızı okula gönderme,ve hastane işlerim var.. herkese içteenn öpücükler :)

03/13/2011 20:56:00

ben de almadım ya, nasıl karar verecem bilmiyorum, ya beğenmezlerse diye ödüm kopuyor..

03/14/2011 05:02:00

Ben de alamadin, bu hafta sonu diye planliyorum ve pazartesi de kargo, ay bitmeden elinde olacaktir :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...