HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/14/2011 20:11:00

heyoooo:)

03/14/2011 20:11:00

hadi bakalım fotoları bekliyoruz:)

03/14/2011 20:12:00

bende bir izmirli olarak merak ediyorum:)

03/14/2011 20:12:00

ay çok heyecanlandım, yaşasın:)

03/14/2011 20:53:00

ben kime cıktım yhaa.bıraz ipucu verse olmazmı kiii..anlasamda sölemem.. :D

03/15/2011 06:17:00

özgemm bende seni seviyom dadlum :) :*

off ya kızlar bende daha alamadım hediyeyi.. hatta daha bakmaya bile çıkamadım :(
c.tesi mevlütümüz var ,pazar kociş evdeyken çıkar alırız diyodum.. mavlüt okunurken pat bir telefon kayınvalidem köyde karda düşmüş. ilçeye hast.ye götürmüşler kırıkmış ve alçıya alınmış ama bursa merkeze sevketmişler.. işte neyse o geldi.. burda şimdi. bende kalıyo.. gelen giden.. oyy... bir fırsat bulup da çıkamadım.. ama inş. önümüzdeki hafta sonu diyorum.. inşallahhhh...
piyensesimm bekle kuzuumm.. refiye teyzen hediyeni bi alabilse hemencik göndercek.. amaniiinn bi prenses de bende varr.. kimkine acabaa  :))) :P

istanbulda deseeeem :))) çok mu genel olurr :))

03/15/2011 07:12:00

Bende İst.da bir prensese aldım dün hediyesini.Yarın falan göndermeyi düşünüyorum ama biraz heyecan olsun :)).

03/15/2011 07:28:00

bizde ist dayız bizmiki

03/15/2011 07:49:00

hahahahahah esila liste açıklandığından beri senin bana alacağını sanıyodum çünkü çekiliş açıklandıktan hemen sonra eklemiştin listene beni. Demek İstanbul'daymış senin talihlin yanılmışım hahahah.... Çok eğlenceliymiş... Ben de bikaç gün içinde alabilcem hediyemi.

03/15/2011 09:00:00

esila benide arkadaşlarına eklemiş bende bizim doğum günü arkadaşımız sanmıştım yanılmışım:)))) Sanırım sitede kız bebek sayısı daha fazla.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...