HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/16/2011 06:26:00

nupe.. geçmiş olsun canım...

yasemincim.. canım bana çıkan arkadaş ne sen nede senden sonra yazanlar değil ne yazıkki :)) zaten olsada söylemem :))) ahahaaa

ay beni de çekilişin ardından hemen biri ekledi.. aaa dedim kesin buu :)) ama arkasından 3-5 kişi tarafından daha eklenince kafam karıştı.. özgeden de tel ipucu çıkmayınca bende kargomu beklemeye karar verdim.. merakla ve heyecanla :)

bende nasipse 1-2 gün içinde alıp göndermeyi düşünüyorum.. eeen geç pazar günü kocişle gideriz ama inş. o zamana kadar kalmaz.. gerçi kalsada p.tesi göndersen en geç 2 güne elinde hatta büyük ihtimal ertesi gün :)

03/16/2011 07:50:00

Nupe gemiş olsun..

ben hediyenin bir kismini hallettim, bir kismini da yarin hallediyorum. Cuma gunu kargoluyorum. hehehe çok gizli saklı oldu bu mesaj da canım :)

03/16/2011 08:34:00

Geçmiş olsun NuPe:S Acil şifalar canım.

03/16/2011 09:44:00

geçmiş olsun nupe muhabbet baya ilerlemiş üff giremiyorum bu arakar nete hiçbirşeyi yetiştiremiyorum günlük işler vs. zamanmı hızlandı ne bebişimmi hızlandı yoksa oyun yemek banyo temizlik koca ..... kendime zaman ayıramıyorum deliricem walla.hediyemi bugün alıp engeç cuma yollarım artık ben kime çıktım çok merak ediyorum bana kız çıktı hemde çoooooooook tatlı bi kız:)

03/16/2011 09:47:00

Nupe çok geçmiş olsun, nasıl oldunuz?

03/16/2011 13:41:00

:))) ilahi yaseminn... ben evde olmadığımda da bırakıyolar eve.. 3 kat üstüste elticiklerimle oturuyoruz.. birimizden biri evde oluyo mutlaka :)) o yüzden benim çıktığım kişi söylemek zorunda değil :)))))

03/16/2011 14:41:00

eltin kaynana üstteyse onların da zillerine basar belki kargocu amca :))) bizim 3 zile de basmadan gitmiyo sağolsun :))) bana sen çıkmadın bacım o kadarını söyleyebilirm sana.. elimden de başka bişiy gelmez.. hem evde bulamazlarsa kağıt bırakıyolar.. sen gidip alıyosun sanırım ;)

03/16/2011 17:31:00

olmaz böyle ama özge o listeyi imha etmeliydin:))) bu haksızlık...

03/17/2011 09:14:00

Bizde yarın hediyemizi alıp göndermeyi düşünüyoruz artık.Bir terslik çıkmazsa.Prenses ve annesi heyecanla beklesin lütfen:$

03/17/2011 11:07:00

gözlerim yollarda ama gelmedi hala hediyem:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...