HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/18/2011 22:59:00

kesinleşti artık dilek kafamda defne ve istanbul tutuyor bize almışın sen.

bende bugün kargoya verdim ankara'daki bir prensese içime sine sine aldım bitanede kızıma aldım çok beğenip :)) güle güle ..........r  umarım ama ya kart olayını unuttum ben hatıra kalırdı yaaaaaaa ah kafam yaaaaaa

03/19/2011 07:49:00

ayşegül defne bizmiyiz yoksa o:)))))

03/19/2011 08:27:00

aygülcüm bende efeyle beraber resim çektirmiştim dün fotoğrafçıda.Ama göndermeyi unutmuşum.Paketin içine koydum sanıyordum.İlacımı almak için çantama baktığımda bu sabah, içinde kalmış.:S Eee aceleyle olacağı buydu.Sağlık olsun artık.Bugün kargonuz gelicek inşallah.:$ Kargo şirketi öyle dedi.Umarım beğenirsiniz:$

03/19/2011 10:03:00

kızlar misafirim var görümcem. net yok can sıkıntısından  patlıcam ben yaaaa hediyemin bi parçasını aldım yanına ilave bişe alıncak misafirden gidipte alamadım aklımda bişe vardı olmadı görümcem yüzünden bikaçgüne çıkıcak yola hediyen ÇANKAYA anladın sen ya bana da bi belirti  veren olsun nolur bu mutsuz günümde yüzümü güldürsün...

03/19/2011 10:38:00

valla canım ya bi hafta oldu misafirler geleli hala kesin yapıcaz edicez ev tututcaz demiolar ya 2 yada 3 ay borcumuzu ödeyelim öle ev tutarız diolar ama ya bende insanım dimi bi sabır noktam var artıkın:)magdurum da magdurum özgeee:)

03/19/2011 10:46:00

esila eşimin kuzeni geçen yıl buraya geldi iş bulmak için.Eşim işlerini buldu evlerini buldu.Evlerini taşınmadan çocuk köye gitti eşyalarımızı getiricem diye.Eşi ve 2 aylık çocuğuda bizde kaldı 2 hafta.Bende hamileyim,hamileliğimde öyle zor geçiyorki.İki hafta karısına hiçbişey yaptırmadan el üstünde tutup misafir ettim.Adam 2 hafta sonra geldi işte.Evlerinin temziliğine kadar yardım ettim o halimle.Bizim karşımızdaki binada oturdular 10 ay.Gün aşırı kek,kısır,kurabiye yapar giderdim.Birgün olsun abla nasılsın diye gelmedi hamilelğimde.Doğumdan sonrada 1 kez geldi o kadar.Sonra burdan10 dk uzaklıkta başka bir binaya taşındılar.Şimdi görse selam vermez.Hastalandığımı falan duymuştur.Tlf numaramda var.Geçmiş olsun diye bile aramadı.Aramızda bir sorun olmadığı halde.İşleri güçleri bizi çekememezlik.
İyilik yap kemlik bul mevzusu kısaca.Takmıyorum ama ben:)) Sende bu kadar sıkıntı yapma.Nasılsa onlarda gidecek birgün.Boşuna üzüyorsun kendini.Eşinle aranı bozmamaya bak.Kimse için değmez çünkü.:)

03/19/2011 10:53:00

ayy içimi rahatlattın ya bunlarda öle olur bak da gör burda yazarım ya insan delirio bide yemek seçmezlermi bizim evde yemek pişmez onlara yapıorum bide yaptımıda yemezlermi önlerine tabakları ters çeviresim gelio  madem yemiosun yaptımı git alda karın yapsın diyesim gelio bişe alıpta gelmezler evdekinide beğenip yemezler ben yapamam böle valla ölsem diyemem

03/19/2011 12:08:00

Sizin evde normalde neden yemek pişmiyor.:o

03/19/2011 12:19:00

eşim kızartma haşlama lahana sarması yer bunlar dışında başka bişe yemez bende hep aperatif şeyler yerim annemdeyim zaten çogunlukla o yapsa banada getirir öle işte esilaya yapıorum ama az küçük tencerede oda nadir. pek yemek yiyen bir çocuk değil

03/19/2011 12:24:00

Anladım canım.Ben yemek pişiremesem(rahatsızlandığımda yada efe hastayken) eşim yorgun argın gelsede girer mutfağa kendi pişirir.Bizim evde de yemeğin pişmediği gün yok:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...