HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/19/2011 12:29:00

keşke eşim seçmesede bizdede pişse hergün ben çok yiyen biriyim hiç seçmem yemek ama nyaptımı begenmeyenlere cinlenirim seçenlere madem seçiosun git alda yap dimi yaaa oda yok

03/19/2011 12:56:00

bencede esila.sen nap biliyomusun.begenmedıgı yemegı pişir pişir koy.yemezsede senbilirsin enişte bey de.

03/19/2011 13:23:00

görümcede yemio oda seçio  selincim

03/19/2011 13:35:00

ilk geldiklerinde soruyodum şunu yapcam yermisiniz de en az 6 çeşit sayıyorum evde olup yapabilceklerimle hepsine gülerek yok yemem dio b.. ye dicem o olcak:):)

03/19/2011 14:18:00

misafir umduğunu değil bulduğunu yer tuğba ne bu yaaaaa çin işkencesi gibi.

bence sen 3 günden sonrası misafirlikten deeğil dir de ne canınız istiyorsa görümcecim çekinme gir pişir de mutfağa başka yolu kalmamış
eşinde usulünce söylesin kardeşini çekip kenara ev ev üstüne olmaz desin yaw hade ben 2hafta 3 hafta idare ederim ne planlıonuz desin olmazki böle devamlı sizde 

babamın bi sözü vardır her insan tatlı sevmez kızım arada ekşi arada acı sever der. ölee davran bak durumlar değişecektir.

03/19/2011 14:19:00

dilekcim beğeneceğimize eminim henüz kargo gelmedi pazartesiye kalır belkide merak ettim çok

03/19/2011 14:49:00

umarım aygülcüm eşim babasına dedi bakaılım bekliyoruz nolcak falan die bide kaynanasıgil aradı keyfiniz nasıl die grmcede dioki çok iyiyiz ev çok geniş iyiyiz biz burda dio biizmevde küçük yani kaynanası kal bir ay demiş değişiklik olsun demiş görümcem de 2 yada 3 ay dio soranlara   ofooooof

03/19/2011 15:21:00

Görevli bayan kesin yarın elinde olur demişti.Dur ben sana özelden takip numarasını msj atayım canım.Bakarız arada.

03/19/2011 21:16:00

buraya resim ekleyebiliyoruz değilmi?

03/19/2011 21:17:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...