HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/21/2011 09:02:00

hediyemizi dün zorla aldık ya bu kız beni mağazaya sokmadı kapısında ağlıyo çıkıyorum rahatlıyo neyseki babaya satıp aldım hızla .. şimdi kargoya geldi sıraaa

03/21/2011 09:08:00

ya bu çekilişe bende katılmak istemiştim ama nette sorun vardı giremedim.artık seneye katılırım bende.güle güle kulansın bebişleriniz hediyelerini.

03/21/2011 09:30:00

son gönderen olacam ya bu gidişle, tipik ikizler burcu olarak bakmadığım yer kalmadı.. sonunda beğendim hediyemi ama almaya fırsatım olmadı henüz, biraz daha bekleyecek benim prensesin annesi, kusura bakmasın emiiiiii

03/21/2011 09:48:00

Ben de Cumartesi kargoya verdim hediyemi. Hediyeyi alırken çok özendim baya düşündüm ama acumacu gibi özenli bir paket hazrlayamadım. Bugün minik prensesin eline geçer umarım kusuruma bakmasın. Resim bekliyorum ama bende:)))

03/21/2011 10:48:00

Süper bi açılış olmuş :))

03/21/2011 11:03:00

rabia eline sağlık çok güzel olmuş:)
annesi vedefnesi(adını unuttum da:)yada bilmiyormuyum ne:)) bende ikizler burcuyum,bundan mı kararsız kalıp hediye seçemeyişim??hala alamadım:(
bende sevimli bir oğlana alıcaaammm:)biraz daha bekletiyorum annesini ve kendisini maalesef...

03/21/2011 13:03:00

Yok önemli değil izgicim biz bekleriz istediğin kadar:)Biz olalım nolar nolar:)

03/21/2011 13:31:00

ay harika olmuş rabia cimcimenin hareketlerde süper yazılarda ne güzel bir hatıra bende bir an önce yolliyim diye kart mart herşeyi unutanlardanım pöfff bugün eline geçecekti rüya kızın öpüyorum

03/21/2011 14:40:00

dilekçim:(maalesef diyorum.ama ben sana da alayım çok istersen:))ayıp ediyorsun,ama kararsızlık diz boyu nasıl seçerim bilemiyorum:)he he...
ben bugün okuldan dönerken,d.g arkadaşımızın annesine çam sakızı çoban armağanı bişey aldım ama beğenir mi bilmem.ben çok beğendim,bir tane de kendime aldım:)
bu arada oğluşun hediye yok daha ortada,süperim dimi:))

03/21/2011 15:11:00

Şaka yapıyorum canım:) Süpersin.:)Annenin hediyesini aradan çıkardıysan bebişinkinide en kısa zamanda alırsın sıkıntı yapma kendine:$

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...