HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/21/2011 22:24:00

dilekcim hediyemiz geldi defne ve ben gönderdiklerini çok beğendik çok naziksin bu arada banada kolye yollamışsın teşekkürler az sonra eklicem fotoları 

03/21/2011 23:22:00

ulaşıyoruuz..

paketi açıyoruuz... zarfımızı okuyoruuz... tektek cicimizi ve tokalarımızı,magnetleri
inceliyoruz...

ve ve mutlu sooon:)))

EFE'YE VE ANNESİ DİLEK'E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ BİZDE SİZİN DOĞUM GÜNÜNÜZÜ KUTLUYORUZ VE SİZİ ÇOK ÖPÜYORUZ AYGÜL-DEFNE İLAY

03/22/2011 05:00:00

Dilek cok zevkliymissin, cok seker vur elbise :)

03/22/2011 06:03:00

ayy ayyy ayyyyyy resimler süperr.. bayıldıımm.. meleklerin yüz mimikleri,meraklı bvakışlarına bayıldıımmm.. yerim ben onları yaa..
pazar günü hediyemizi aldık.. ama dün dişçilerde gezerken kargoya veremedik.. bende kızımı okula gönderip oğluşu kucakladığım gibi postaneye gidip kargoya vericemm.. ayy nasıl heyecanlandım.. umarım beğenir prenses ve annesi.. anneye bişey beğenemedim ama annemlerin ordan hediye seçeneğim kısıtlı diye beden fln bilip de alamadım bende çam sakızı çoban armağanı el emeğim bişiy koyucam anneye.. umarım kullanır beğenir.. bu arada hjediye seçerken bir tane daha kız yapmaya karar verdik kocişle :))))) minimini etekler, pullu pantolonlarr. ayyyy.... :))

bu arada bizim çıktığımız ağzı sıkı arkadaş heyecandan ölürsem sebebi sensin :))) ama az kaldı en geç 3 gün sonra öğrenmiş olucaz zaten :)) 25ison ya o bakımdan :))

03/22/2011 06:05:00

ay birde kart,not fln mı yazıcaktık :) ben hiç beceremem yaa.. hele birde bizim doğum günü arkadaşımızın annesinin döktürdüğü destanları hoş yazıları düşünüce :)))) bu kadar ipucu yeter de artar bile :)) ben adresi not alayım.. onun için açtım da pc yi.

03/22/2011 07:00:00

Güle güle kullanın aygülcüm.Beğenmenize çok sevindim.Seni ve defneyi çok öpüyorum.

03/22/2011 07:14:00

Dilek gerçekten hediyelerin çok cici defne de çok tatlıııı üzerine nasıl yakışır esmer bombanın o renk...

Zeynocum güle güle kullanın. İçine not yazamadım evde malzeme bulamadım sonradan çıkıp da alamadım malum çocuklu hal, senin için de bi hediye düşünemedim ama minik fıstığa özenerek seçtim hediyesini İdil'e de aldım aynısından hayvanlar alemine eğlenceli bir yolculuk:) Sen de Ankarada'ymışsın aslında elimle getirmeyi bile düşündüm hediyemi ama sonra boşver dedim belki müsait değildirler. Ama bir gün buluşup tanışmak isterim. Sevgiler...

03/22/2011 10:22:00

Defnenin resimlerine bakıp öyle karar verdim elbisenin rengine:) Yakışacağına eminim çünkü çok güzel bir kız.(maşallah) Bizim hediyemizde gelsin artıkkkkkkkkk ölücez meraktan=) Benden çok eşim heyecanlı=)

03/22/2011 10:28:00

hediyemizi kargoya verdikk :) )   yarın yada öbür gün eline ulaşması gerekiyomuş prensesin ve annesinin..

ama cidden hani benimkiii :)))) şaka bir yana bugün öğleden sonra evde olmıcam. umarım bu arada gelip de evde bulunam4ama gibi bir durumumuz olmaz.. ne zaman geleceğini bilmemek bu açıdan kötü :(

03/22/2011 10:46:00

ben hediyemi c.tesi kargoya verebilicem.p.tesi elinde olur sanırım prens ve annesinin hediyeleri:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...