HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/22/2011 10:56:00

Refiye senin hediyen pazartesi elinde olacakmış:))))))) benceeee

03/22/2011 11:06:00

aaaayyyy öyle mi diyorsunuzzz.. bencedee galiba.. sanki sanırım herhalde yanii :))) eğer öyleyse bugün arkadaşta muhabbetimi rahatça yapabilirim demektir :) ay kargom geldimi diye düşünerek ne kadar sohbet edebilirim ki :)))

03/22/2011 11:24:00

Ben unutalı 1 yıl olucak nerdeyse özgecim:) İnan birşey kaybettirmiyor:) "Kendi kendine yetebilen insan en güçlü insandır" demiş düşünürün biri.İyimi demiş kötümü demiş bilmiyorum :)

03/22/2011 11:25:00

benim de arkadaşlarım yok canım.. kafam estiğinde gidebileceğim 1 tane arkadaşım var :) eh buna da şükür demi.. yakın olsak birbirimizden bıkardık kızz.. ben bıktırırdım seni :) caner kovana kadar gelirdim :)))) bizimde oyun grubumuz yok ama o ayrı konu :)) hıı birde karşı komşum var.. benden 5 yaş büyük ama kafa dengi.. 6-10 yaş arası 3 kızı var.. cıvıl cıvıl.. utku hiç sıkılmıyo oraya gidince.. çok güzel oynuyo onlarla :) çat kapı girsem girerim yani.. ee daha ne istiyosun dediğini duyar gibiyim :))

03/22/2011 11:40:00

Haklısın özge.Bende hep olumlu yönünü görmeye çalışıyorum içinde bulunduğum durumun:)) Birde kiminle yakınlaşsam sonradan üzülen ben oluyorum nedense:)Böyle zararsız-ziyansız mutluyum.

03/22/2011 11:43:00

Aygül teyzeeeeee! Hediyemi aldım!

03/22/2011 11:45:00

Elbisem de çok güzelmiş!

03/22/2011 11:46:00

Notunuzu da okudum :) Çok teşekkür ederim. Defne'ye öpücükler! Rüya

03/22/2011 11:57:00

Rüya elbisesini en güzel günlerde giysin annesi:$

Yasemin:) O çalışmalardan bende de var ama ışıklarda durma parketme ve geri gitme sorununu hala çözemedik:)Eşim çıldırma noktasına geliyor beni çalıştırırken:))

03/22/2011 12:04:00

Rabiayesim bende şaşırdım paketin Ankara'dan geldiğini görünce.Tanışalım bence gerçi mesafeler biraz uzak.Gelseydin keşke ben yoğun oluyorum evde yokum hiç ama bebişim evdeydi bebeişler tanışırdı :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...