HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/23/2011 17:47:00

biz yarın e vden hiç çıkmayız artık

03/23/2011 18:21:00

Hediyeleri ulaşan bebeklerin fotoğrafları harika hediyeleride çok güzel ,iyi günlerde kullansınlar çook tatlılar nasıl pozlar veriyorlar maşallah hepsine...

Bizde hastalık , Ankara'ya gelme telaşı vs ancak bugün hediyemizi aldık bu kadar geç kalmayı hiç ama hiç istemezdim :( ,kargonun azizliğine uğradığım için maalesef yarın göndericem,umarım hediyelerini beğenir annesi ve minnoşu:)

03/23/2011 18:23:00

umarım begenirsiniz

03/23/2011 19:09:00

İyi günlerde giysin kuzucuk.:$

03/24/2011 06:16:00

bizim hediyemiz daha ulaşmadı mı minnak prensesin evine acaba yaa :( gerçi ulaşsa da girip resim ekler mi, yada bişiler yazar mı bilmem.. inşallah beğenir hediyemizi ama girip de yazmazsa da özgeeee haber uçurursun banaaa :)))) anladın sen oniii :))) yada söyle bir iki resim eklesin yaa.. ben kuzunun paketi açarkenki halini fln görmek istiyorumm.. oyyy yesin o şekeri refiş teyzesiiii :))

03/24/2011 07:46:00

Özge çok yakışır o gömlek kuziye, çok güzelmiş :)

03/24/2011 07:51:00

Evt çok şık hediyeler askılar da çok cici. Güle güle kullansın minnoş.

03/24/2011 10:34:00

özge çok güzelmiş cicileri,güle güle giysin kuzey bey:)giydirdiğinde de görelim bari:)

bugün okul çıkışı İSTANBUL'A BİR PRENS VE ANNESİNE  kargomuzu yollayacağım:D umarım beğenirler,yolladığımda tekrar yazarım...

03/24/2011 10:38:00

valla süper hediyeler bende akşam kargoya  vereceğimmmm kaç gündür çıkamadımm yaa

03/24/2011 10:46:00

bizde merakla ve sabırla(sabırsızlıkla:P) bekliyoruz hediyemizi:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...