HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/25/2011 12:19:00

KARGOYU DA ARADIM TESLİM EDİLMİŞŞ NE MERAK AMA YAA FERİDE ELİF ÇOK MERAKLANDIM YAA

03/25/2011 14:27:00

benim kargo başakşehir.. sefaköy.. geziyo daha :)) takipte en son sefaköy ptt işyerine teslin edildi yazıyo bu sabah 11 buçukta..

03/25/2011 14:28:00

bizimki hala ulaşmadımı

03/25/2011 22:34:00

Bugün hediyemiz geldiii :))) Gün içinde kargoyu teslim aldık fotoğrafladık, daha sonra Cemre nefes aldırmadı ,ancak yazabiliyorum...
Hediye arkadaşımız "Elifimmm"...:))

Sevgili Sümeyra ve güzeller güzeli kızı ElifNaz'a çok ama çok teşekkür ederiz.Hediyelerimiz çook güzel, bayıldık. Elif'in fotoğrafının olduğu ve özenerek hazırlanmış el emeği kartı harikaaa çok özel,Cemre kartı elinden düşürmedi... Elbisesi çok ciciii çook beğendik çok yakıştı bebeğime, fotoğraf albümü ise çok güzel bir seçim,çok mutlu ettiniz bizi...
Sümeyracım ve minnoş prenses Elifim tekrar çok teşekkür ederiz...Sevgiler:)

Organizasyon için Özge çok emek verdin,sana da çok teşekkür ederim.

Şimdi fotoğraflaar:)))

.....................

03/25/2011 22:38:00

Ve devamı :)

03/26/2011 06:43:00

Çok güzel hazırlamışsın Nupe fotoğrafları eline sağlık. Kızın sana nekadar benziyor maşallah çok tatlı.

Elifin hediyeleri de çok özenli güle güle kullansın.

03/26/2011 07:15:00

beğenmenize çokk sevindim cemre duru ya umarım olur öpüldün bol bolll küçük prenses resimlere bittim çokk güzel hazırlamışsınn

03/26/2011 08:13:00

NuPe hediyeler çok güzel.Güle güle kullanın canım.

Bu arada bize hediye alan arkadaştan bir ricam olucak.Bizim bulunduğumuz semte kargo şirketleri haftada bir gün gelip dağıtım yapıyormuş(cumaları).Dün akşam eşi söyledi.Öncesinde bilgi verirse geldiği gün hemen eşim gidip alıcak kargonun bürosundan.Yoksa 1 hafta daha bekleyeceğiz.Yazmak istemezsende sorun değil.Bekleriz.

03/26/2011 09:20:00

OHH SENDE KAVUŞTUN BİZİMKİ HALEN YOK YA BANA GÖNDEREN ARKADAŞ KARGOCULAR BİRAZ ŞEYY OLUYORLAR Bİ OKULU BULAMIYORLAR  GERİ GİDEBİLİRR HABERİN OLAA YANİİ

03/26/2011 10:12:00

ne keyifli oldu bu iş...hepimize bir heyecan kattı :) bayramlarda filan da mı yapsak ne :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...