HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/26/2011 11:25:00

bencede her fırsatta yapmaya çalışalım hem heyecan yaratıyor beklemesi hemde bize aktivite oluyor bebeklerde mutlu oluyor ne güzel 

03/26/2011 11:27:00

organizasyon için teşekkürler özgecim herkese hediyesi problemsiz ulaştı emeğine sağlık

03/26/2011 16:18:00

Rabiayesim teşekkürler canım,Cemre babasına daha çok benziyor aslında ama bana da benzeten çok :)
Phaloe çok teşekkür ederim :)
Elifimmm, tam Cemre'ye göre canım çok yakıştı giydikçe hep sizi hatırlıcaz...tekrar teşekkürler :)

Yasemin Selinnaz'ın cicisi de çok güzel  ,güle güle giysin güzel günlerde :)

03/26/2011 17:49:00

Yasemincim! Gule gule giysin cimcimem, Renkli olsun dedim, o da bizim hayatlarimiza renk verdi :) seninki de sana ve selinnaza masalaah diye ufacik bisey. Iyi ki dogmus selinnaz, ikinizi de cok opuyoruz!

03/27/2011 09:03:00

Sevgili Evrim ve guzel kizi Izgi! Harika hediyelerinizi aldik! Cok mutlu ettiniz bizi, cok tesekkurler! Biz banyoda alt degistirirken kapi caldi. Koca kapiyi acarken seslendim, hediyemiz geldi diye :) hemen actik! Cemin tam istedigimiz gibi hediyesini gorunce ben cok sevindim, cem de alkisladi :) dunden beri saatimizin her yerine basip her yerini ceviriyoruz ve dans ediyoruz. Bana aldigin fular da muhtesem. Cok zevklisin, surekli kullandigim bir esyam olacak! Ayrica uzun uzun yazmissin, cok mutlu oldum, ozel hissettim. Fotograflar pazartesine ;)

03/27/2011 09:22:00

bende haber bekliyordum:)dün kargo şirketinden mesaj geldi,hemen aramak istedim(kargoya verirken kaydın varmış,tel no çıktı:))ama bekliyim dedim...her ikinizin de beğenmesine çok sevindim,aslında küçük bir datça hatırası almıştım ama paketleme esnasında bir arkadaşım bakarken kırıldı:( gönderdiğim gün de aldığım dükkan kapalıydı,yenisini alamadım maalesef:( bir daha ki sefere,...beğenmenize gerçekten çok sevindim,yazdığım gibi burası çok küçük ve imkanlar maalesef kısıtlı...neyse sonuç güzel oldu:))
evrim ve izgi'den sevgiler ve cem'e nice mutlu yaşlar olsun diliyoruz..

03/27/2011 09:23:00

bu arada fotoğrafları da merakla bekliyoruz:)

03/27/2011 15:08:00

bir tek biz mi kaldık? gönderdiği hediyesi prensese ulaşmayan ve hediyesi eline ulaşmayan :(

03/27/2011 15:13:00

benim gönderdiğim hediyedende haber yok hala

03/27/2011 16:09:00

esila ;hediyemiz cuma günü geldi ...
oğlum büyük bir hayret ve sevinçle açtı paketleri 
bu gece de banyo yapacağız banyo oyuncaklarımızı deneyeceğiz ...
çok teşekkür ederiz 
fotoları ise yarın gönderebileceğim fotograf makinamız hala tamirci de notebook da öyle :(...   

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...