HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/28/2011 11:03:00

hahaaa bende de var hemşo seni en iyi ben anlarım.

03/29/2011 07:36:00

03/29/2011 08:13:00

ohh güle güle oynasın cem hediyeler çok güzelmişş .. ben hala kavuşamayanlardanımmm ama:(((

03/29/2011 08:20:00

Cem güle güle kullansın hediyesini bizde de var aynı saatten,Cemre bayılıyor ,özellikle guguk kuşuna,yemek yemediği zamanlarda kurtarıcımız oluyor,çok sevecek çok güzel hedileriniz...

03/29/2011 09:28:00

Tüm bebişler ve anneleri iyi günlerde kullansın hediyelerini:$

03/29/2011 10:05:00

Selencim,sen ve Cem güle güle kullanın hediyelerinizi..beğenmenize gerçekten çok sevindim.kitap izginin de favorilerinden,aynısı bizde de var:) fuların başka bir rengi şuanda benim de boynumda:)çok severek almıştım ikimize de...Cem'in yeni yaşı ve seninde anneliğinin ilk yılı tekrar kutlu olsun.Sevgiler...
bu arada bende hala ulaşamayanlardanım:( sabırla ve sabırsızlıkla bekliyoruz...

03/29/2011 12:02:00

ayyy içim şişti vallhi yaaa... benim hediyemin elime geçmemesini hiç dert etmiyorum artık.. ama geçen salı yani ayın22sinde gönderdiğim kargo bu kadar zamandır halaaa ulaşmadı sahibine.. yürüyerek gidip kendim verseydim ulaşırdı yani 1 haftada.. istanbula gidicek altı üstü..  ptt takip te halaa sefaköy ptt şubesinde görünüyo.. şimdi arıcam o ptt yi .... offffff

03/29/2011 13:01:00

feride- ancak bu kadar olur kız üsküdardan gelemedi buraya elden versen gelirdi. aradım yarın sabah ancak avrupa yakasına gelecek banada herhalde birara gelirr bu kargolar bizi çıldırtttı::))

03/29/2011 13:34:00

bursa-istanbul derken.. kargomun ayın 24 ünde sahibine götürüldüğü ve evde bulunamadığı için sefaköy ptt ye geri teslim edildiği söylendi. tahmin ettiğim gibi.. süprizi de kalmadı ya neyse.. arkadaşa KP numarasını söylicem. kimliğiyle gidip teslim alıcak.. hiç olmadı  ama yaaa :((

03/29/2011 16:12:00

Bizim kargomuz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) Ve ve çok mutluyuzzz:) Pelin(NuPe) ve dünya güzeli kızı Cemreme çok tşk ederiz.Bayıldık hediyelerimize:$ Çok öpüyorum canım ikinizide:$ Resimler birazdan burda:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...