HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/29/2011 17:27:00

Efe arabada uyumuştu.Uykudan uyandırdık keyfi yoktu pek.Resimlerde o yüzden şaşkın ve somurtuyor.Hep sağla solla ilgilendi şaşkınlıktan:) Pelincim ve cemrem tekrar çok tşk. ederiz.:$ (Bu arada bende fularımı hemen taktım.Efede hala oyuncağıyla oynuyor çok hoşuna gitti:$ Kıyafetide tam üzerine göre:$ )

03/29/2011 17:33:00

feride_elif... malesef tatlım.. bir prenses ama 11 aylık :))

03/29/2011 17:59:00

canım sen merak etme ben gerekenı yaptım arada bole olur bosver sen ne zaman gelıyorsun yaa gel de tanısmıs oluruz bu arada ne ıs yapıyorsun 

03/29/2011 18:40:00

cuma aksam gidiyorum amirimm

03/29/2011 18:56:00

Efe kuzumm en güzel günlerde giysin ciclerini eminim çok yakışmıştır,arabasıyla da oynasın oynadıkça bizi hatırlasın..Dilekcim seninde fuların kıyafetine çok uyumlu olmuş güle güle kullan canım süper olmuş fotoğraflar çok güzel ,minnoşun karta bakışına bittim:) ısırmalık tamm :)
Tatlı yakışıklı Efemin sağlıklı,mutlu,ailesiyle nice yaşları olsun hayatta hep şanslı ve başarılı olsun, doğum günü kutlu olsun :) çok öpüyorum ikinizide...

03/29/2011 19:44:00

Tşkler canım.Bizde sizi çok öpüyoruz.Cemre'nin de yeni yaşı kutlu olsun şimdiden.Nice yaşlara:$

03/30/2011 07:17:00

Phole - selencem güle güle kullansin minnoşlar hediyelerini.

03/30/2011 10:44:00

geldı geldı hedıyelerım geldı resımler aksama bayıldım ama kızzz semra ne zevklısın sennn yaaa 

03/30/2011 11:22:00

bana halaaaa gelen giden yok :(( vazgeçtim ben beklemekten... zaten bugün  saat 3 te kızım okuldan gelince anneme gidicez. yarın akşama kadar yokum.. kesin ben evde yokken gelir..
özgee bacım hani pazartesi çıkıyodu hediyem yola? çok mu uzaktan geliyo.. bir tek ben kaldım sanırım hediyesi gelmeyen..

03/30/2011 14:35:00

benim hediyem ulaşmadı herhalde daha, hiç ses seda yok..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...