HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/30/2011 14:41:00

şimdi eve geldim:) gülsüncüm,dün okul kapalı old. için eve getirdiler kargoyu,tanıdıkları için...özenle seçilmiş hediyeler ve hazırlanmış kartımızı çok beğendik.babamız fotoğraaf da çekti,akşam kuzum uyuyunca ekliycem:)d.günü var c.tesi,hazırlıklar,alışveriş filan yaptık şimdi.akşam da fırsat bulamadım...tekrar teşekkürler...arayacaktım seni bugün:)kargo kağıdı arabada kalmış,eşimdeydi bugün araba,izinli olunca bilg. da evdeydi,bir türlü giremedim internete...neyse akşam görüşmek üzere...izgi ve ben öpüyoruz defneyi ve seni:D

03/30/2011 14:43:00

bu arada izmirli aileye izmirden hediye gelmesi de  sürpriz oldu bizim için:)sevgiler...

03/30/2011 14:53:00

umarım beğenmişsinizdir evrim'cim.. güle güle giysin izgi kuzum cicilerini, çok çok öpüyoruz biz de sizi.. 
sevgiler..

03/30/2011 14:59:00

çok beğendik,izgi için böyle şortlu bir takım alacaktım bende:)renkleri de benim sevdiğim gibi tam.. sade ve şık:)kolyem de takılarımın arasındaki yerini aldı,çok severim takıları:D teşekkür ediyoruz.beklediğimize değdi:))akşam girebilirsen internete ekliycem resimleri,paketi eline alınca içine bakışı vardı görmeliydin,direk içini merak etti meraklı ve araştırmacı kızım benim,haşince açtı paketi de:)neyse anlatırım sonra:)öpüyorum...

03/30/2011 16:17:00

ÇOKK GÜZEL KIZ RESİMLERİ YOLLAYACAĞIMM

03/30/2011 17:40:00

03/30/2011 17:41:00

ayyy bi beceremedim elifle ancak bu kadarrr semraaaa teyzesi cicileri çok güzel oıldu bak sana özel giyindikkk

03/30/2011 17:51:00

Ay nasil da sevinmis :)

03/30/2011 17:59:00

evett oo kitaba bittikk her sayfasına baktı.. kıyafete kızdıı bi resim çektirmediii :)

03/31/2011 08:16:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...