HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/31/2011 08:45:00

izgicimmm, doğum gününüz kutlu olsun :)))

03/31/2011 08:48:00

teşekkürler selen teyzesi:)

03/31/2011 08:59:00

teşekkürler yasemin teyzemiz:)

03/31/2011 09:26:00

Doğum günün kutlu olsun İzgi:$ Nice yaşlara.

03/31/2011 09:30:00

İzgiii "Happy birthday" :)

Balonlar ,pastalar mumlar çıkmaya başladı Nisan bebişlerimizde çok heyecanlandımmm:))

03/31/2011 09:33:00

çok teşekkürler arkadaşlar:)acayip heyecanlı bişeymiş...bir de izgi 3 gündür 2-3 adım atıyor,o da bize d.günü hediyesi verdi:Dtatlı kuzum benim ya:)

03/31/2011 09:48:00

binaya her kargo gelişinde bana zannediyorum bu hediye çekilişi iyi olmadı.. :D  hediyemız geldı ama yınede üstümüze alınıyoruz canıııııım. kargo zili çaldi..ama yanlış adresmiş :):)

03/31/2011 12:55:00

tatlı izgi'nin doğum günü, güzel annesini doğurduğu günü kutlu mutlu olsun..

03/31/2011 16:16:00

izgiciimm.. doğum günün kutlu olsun canımm.. annen seni iyi ki doğurmuş.. tanışmamıza sebep b u melekler.. iyi ki doğurmuşuk canımm :)))

nicee uzuuuun mutlu yıllarraaaaa.. sağlıklaaa....

03/31/2011 16:21:00

bu aradaaaaa kargoommmmm gelmiiiiişşşşşş... tahmin ettiğim gibi dün ben evde yokken :) sağolsun eltimin gelini almış.. bugün günde söyledi nasıl sevindim anlatamamm...
peki kimdennnn???  

soyadı kır ama 1 tane daha soyadı var dedi.. aaaaaaaa dedim hacer bacıımmmmm.....

nasıll bir tesadüf nasıl hoş bir rastlantı... bende ona aldım yaa :))  ay çok mutlu oldum.. daha açmadım :)) utku uyuyo.. o uyansın o zevki ona bırakıyorum. hedi ye de onmun doğum günü de :)) foto çekicem o açılış anında. ama bu akşam atamam sanırım.. hiçbir hazırlığım yok ve yarın doğum günümüz.. malzemeleri hazırladım.. kociş gelsin yemek yiyelim.. onları çocuklarla alt katlardan bireine sepetlicem:))) kurabiye,poğaça allah ne verdiyse girişicem inşallah..

resimler büyük ihtimalle yarın bir ara fırsat bulduğumda ama öğleye kafdar atarım hazırlıklarım hızlanmadan :)) ama ben buraya resim nerden eklicem onu da bilmiyorum..  bana biriniz söyleseniz nasıl iyi olurr.. çok sağolun şimdiden.. herkeşleri öpüyorum.. çok işim var kaçıyorum :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...