HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

03/31/2011 18:30:00

refiyecim canım Utku Paşamın şimdiden doğum günü kutlu olsun... hediyelerini de güle güle kullansın canım.. çekilişte Senin çıktığını öğrenince çok sevindim.. ne tesadüf bende sana çıkmışım.. Hımmmmm hediyem gelmedi ama hala.. Özge gönderildiğini söylemişti ama hala ulaşmadı canım ya..  bi kontrol edelim canım onu kaybolmasın.. kocaman öptüm Utku Paşamıda.. Sana kolay gelsin canım.. Fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum :))

03/31/2011 19:43:00

hacercim.. hayatım bende çok sevindim senin yani durucuğumun çıkmasına.. hediye için çoooook teşekkür ederiz.. fotoğraflar yarın mutlaka..  senin hediyen de sefaköy ptt şubesindeymiş tatlım.. ptt den öyle bilgi verdiler.. sende barkod no olması lazım.. kimliğinle o kodda olursa daha kolay olurmuş. sefaköy ptt den alman gerekiyomuş.. sana gelmişler ama evde bulamamışlar . geri ptt ye gitmiş. sizin çiğdeme gittiğiniz gün gelmiş kargo sana.. tabi gezmeklerdeydiniz.. eline ulaşmamasına çok üzüldüm canım ya 22 sinde verdim kargoya oysa..  bi ptt ye uğraman gerekicek sanırım,bana söylenen bu canım. yada bi telf.la arayıp da sorulabilir.. kaybolursa naparım ben onları... aaaaa.... :)) elimde kağıdı kaybetmiyorum özellikle..

neyse cnım. tekrar çook teşekkürler..

bu arada pandispanya denemem tam bi fiyasko :(( hep de aynı tarifle harika oluyodu ya.. offf nasıl canım sıkkın :((( pastanın 3 KAT KEKİ DE ÇÖKTÜ,KABARMADI :((( sil baştan :(

03/31/2011 20:46:00

özgee.. sen benlen konuşmuyomusun bacım?  o kadar şey yazıyorum tek kelime yazmıyosun yorum olarak.... ????

04/01/2011 08:46:00

hediyem gelmiş... yaşasıınnn..... duru ve annesi hacer teyzem göndermiş :)

bakalım paketin içinde ne varmış :)

birşeyler daha var bunun içinde :)

gömlekkk... aaa süperr :)

çıtçıtlı badii :)) 

bir de keten pantolonn :) tam benim tarzımda :)  çok güzel bunlarr...

hediyelerime bayıldım.. çok teşekkürler hacer teyze ve duru..

anne yeleğimi de verir misin? onu da giymek istiyorum :)

şimdi olduuu.... acaba yakıştı mı? :))

gitarımı da alayım elimee :)))

hacer teyzeme(hacer yıldırım kır) ve şirin kızı duru'ya çoook teşekkür ediyorum. bende duru'nun doğum gününü kutluyorum.. -utku-

*** hacercim benim içinde çok hoş bir yemeni göndermişsin. bende çok teşekkür ederim.. ama lütfen kusuruma bakma. onun resmini bir türlü ekleyemedim.. hata verdi sürekli.. şimdi de pek vaktim yok.ama en kısa zamanda örtüp çekicem resmimi :))

04/01/2011 08:53:00

bi ben ekleyemedim yaa benim hediye  de eklenmedi

04/01/2011 08:57:00

refiye resimler harika olmuş resmen poz vermiş tek tek. Güle güle kullansın cimcime.

Bittimi şimdi hediye tantanası kalan varmı başka?

04/01/2011 08:58:00

fotoğrafları eklemeye çalıştım.. sizin gibi süsleyip ayarlayamadım ama ilk acemilikle oldu sanırım..

hacercim .. tekrar teşekkürler canım.. benim hediyem de ulaşsaydı ne hoş olucaktı :(

04/01/2011 11:33:00

refiyecim canım ptt ye giderim bugun bakarım duru uyansın ilk işim gidip bakayım.. sen bana takip nosunu gönder isterlerse belki.. gezmelerde olunca kargoda bulamıyo tabi canım tamda zamanında gelmiş ama :))  hediyeleri beğenmenize sevindim canım güle güle kullanın :)

04/01/2011 13:37:00

oğlum yürüyoooooo...... :)) hala arada yere oturup emekleme çabası var ama odadan çıkıp salonda tur atıyo paytak paytak :))

hacercim hemen yolluyorum hayatım ama saat de 4 buçuk olmuş:( yoğunum kusuruma bakma yeni gördüm canım.. ben yine de yazayım sana..

04/01/2011 13:44:00

kızlarr pastam nasıl olmuş? ilk  kez şeker hamuruyla çalıştım.. ilk çalışmaya göre iyi sanki hıı? menüde poğaça-gülen yüz kurabiye-mercimek köftesi-yaprak sarma ve pasta var... bir tek biz giyinicez.. saat 20:00 de de parti başlasııınnnn:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...