HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

04/01/2011 14:39:00

beğenmene sevindim feridecim..çok sağol..
hazır almak sorun değil. inan sokağımızın köşesinde pastane var. ama ben özellikle doğum günlerinde kendi emeğim olsun istiyorum.. kuzularım için harcadığım tüm zamanım en büyük zevkim.. dediğim gibi ilk krz denedim şeker hamuruyla pasta. o yüzden biraz acemice.. şeker hamurunu da hazır aldım malesef.. marsmellowdan yapılan tarifler var ama cesaret edemedim.. birde ilk doğum günümüz ya riske atmak istemedim cnım..

04/01/2011 15:00:00

orda olmak istiyorummmmmmmmm sarma mercimekli köfteden yollasana buraya

04/01/2011 21:44:00

merhaba kızlar göründüğü üzre kızımın da doğum günü hediyeleri geldi.. Refiyecim nasıl mahcup oldum anlatamam çok güzel şeyler göndermişsin ya.. çok beğendik kızımla ellerine sağlık hele bana göndermiş olduğun hediyeler çok güzel canım ya.. paketi bir açtım ki çok güzel bir koku çok güzel bir parfüm.. artık nerde bu parfümün kokusunu alsam aklıma hep sen geleceksin canım benim.. Duru için gönderdiklerin tam bedenimize göre olur herhalde denemedik ama kesin olur.. :)) Tekrar tekrar çok sağol canım ellerine sağlık, ellerin dert görmesin iyi ki tanımışım seni iyi ki varsın :))

BU ARADA SİNİR OLDUM 1 SAATTİR FOTOĞRAF EKLEMEK İSTİYORUM AMA HEP HATA VERİYOR NEDEN AMA DAHA BİTMEMİŞTİ HEDİYELERİM.. NEYSE YARIN DENEYECEĞİM ARTIK :))

04/02/2011 04:37:00

ayyy hacercim yaa.. sabah sabah nasıl sevindim anlatamam.. büyük dert olmuştu bana hediyemin sana daha ulaşmamış olması.. çok sevindim sonunda sende hediyelerim.. sende duru da güle güle kullanın hayatım.. ne demek tatlım ya.. aşk olsun.. bende iyiki seni tanıdım.. güzell,kibarr,samimi,naif arkadaşım benim.. seni de durumu da çok öpüyorum.. beğenmenize sevindim..  kartımda da yazmıştım, senin için hediye seçip arama gibi bir şansım olmadı ama el emeğim çam sakızı çoban armağanı derler ya.. o türden :))

ay bu arada duruya bayıldım.. teyzesi yesin onun o hediye açan elleerini..

04/02/2011 04:45:00

bu arada özgecim.. rabiayesim.. çok sağolun kızlar..

pastamız kaç kişilikti hiç bilemiyorum ama 1/4'i kaldı :( birde herkese kalın kalın 2 parmak kalınlığında kestik ve 2.leri de yiyenler oldu..neyse eda da utku da seviyor pastayı.. 2-3 gün yeriz artık :))) fırınların dikdörtgen tepsisiyle pişirdim kekini. 30 a 45 cm. falandı sanırım boyutları da.. içindeki kekinin 1i sade 1i kakaolu yaptım.. arada kreması var. üzerinde de çikolta sos ve  çikolata parçacıkları.. sonra 2.kat kek ve yine krema. sonra da şeker hamuru.. sandığım kadar zor olmadı çalışmam.. ilk deneyimimde ve çok önemli bir günde hüsrana uğramamış olmanın haklı gururunu yaşıyorum şu an :))) yani çikolatalı bir pastaydı diyebiliriz..  çok yoruldum ama değdi herşey süperdi.. ben gidip profile fotoları ekliyim :)))

bu arada kuzeyin doğum günü kutlu olsun canım.. Rabbim nice yıllara sağlıkla,huzurla ermeyi nasip etsin..

04/02/2011 12:08:00

hacerciğim.. tekrar teşekkürler canım.. mak.pili şarjdaydı telf.la çektim. pek net olmadı ama söz vermiştim :) çok sağol cnım..

04/04/2011 11:41:00

hediyeleşme olayımız tamamlandı sanırım. artık kimse girip yamıyor buraya çünkü.. demekki en sona biz kalmışız.. hacer ve benden sonra girip de yazan olmamış :)))

04/04/2011 11:48:00

sanım öyle herkes güle güle kullansın hediyelerini. Özge'yede teşekkürler böyle bi org hazırladığı için.

04/04/2011 14:27:00

evet bitmiş :) herkes güle güle kullansın hediyelerini.. ben şahsım adına konuşayım,çok memnun kaldım bu işten.. sadece benim hediyemin hacere ulaşmaması gecikemsi biraz canımı sıktı ama genel olarak sonuçta çok iyi oldu.. heyecan kattı hayatımıza :)

teşekkürler özge... ama cidden en son sen hediyeni gönderdin.. hala da resim fln eklemiş değilsin :) istersen birdahaki organizasyonu ben yapayım :))))))

* şaka yaptığımı anlayabileceğini bildiğimden rahatım.. öptüm seni bacım. çok sağol emeğin için takrardan..

04/04/2011 17:35:00

BENİM HEDİYEDE FOTOLANMADI BENDE  KOYAMADIM FOTO MAKMESİNDE SORUNVAR HALA

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...