HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

Ynt: HEDİYE ÇEKİLİŞİ VAR BURDAAAA,DUYDUK DUYMAYIN DEMEYİN:))

04/14/2011 15:24:00

04/14/2011 15:26:00

uyku saatimiz geldiiğinden pek bi huysuzdu fotograf mknesine hiçmibakmaz biçocuk  bi poz dahi yakalayamadım zeyno55 teşekkürler

04/14/2011 18:41:00

Rabiayesim bizimde aynı şekilde bakıcıyla tüm gün yalnız olunca cocuk 2 insan yüzü görünce dudak büzüp aglamaya başlıyor.Bunu aşmamız lazım.ayda bir mutlaka gruba katılmaya çalışacagız.ama curcuna bize cok uzak kacıyor pelit belki uygun olabilir cayyolundan gelicez cunku.

esila fotolara cok sevindim.

04/15/2011 07:30:00

Esila bu kız bu saçları nerde uzattı yaa çok tatlı maşallah...

Zeyno ben de hiç gitmedim curcunaya ama krokiden baktığım kadarıyla pelide çok yakın. Ben önümüzdeki hafta bi katılıyım sana izlenimlerimden bahsederim.

04/15/2011 15:19:00

Biz bugün gittik curcunaya..ortam çok güzeldi çok keyifli 2 saat geçirdik,haftaya Cuma da aksilik olmazsa gitmeyi düşünüyorum.Cemre baya eğlendi yaşıtı bebekleri görünce heyecanlandı yolda uyudu evde de uykuya devam etti...
Rabia Pelit aşağıda kalıyor curcuna 100.yıl hastanesinin o tarafta

04/15/2011 15:20:00

esila cimcime çok tatlı maşallah cidden saçlarına :) hediyelerini güle güle kullansın

04/15/2011 16:00:00

rabiayesim ,nupe doğdugundada çok saçlıydı benimkız çok da yıkayamıyorum ama çabuk uzuo teş ederiz teyzeleri:)

04/15/2011 18:30:00

Esila gercekten saclar uzun ve modelli valla:))

04/15/2011 18:33:00

ZEYNO KENDİNDEN CANIM ÖNÜNÜ KESTİRDİM SADECE

04/20/2011 20:28:00

ya ben de hepsine geç kalmışım aslında mayıs annesiyim ama  orasıda çok sessiz kimse girmiyo :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...