teyze anne birarada salaklik

<1234>
05/18/2010 18:53:00

yegenim 25 gunluk filan ablam, ben hepimiz annemlerde kaliyoruz. ablam ust katta yalniz kalmasin bebekle diye ben de yanlarindayim. temmuz sonu ama ogun hava bi serinledi hafiften. ablamla ben sortlu pijamalarlayiz. yegen tabi bebek oldugu icin tulumla. yatinca usuduk. pikenin ustune bir ortu daha attik kendimize. Alahim cocuk butun gece boyunca uyanip durdu nasil ama mizil mizil. aptala donduk gece boyunca. sabaha karsi ablama dank etti megerse cocuk usuyormus. cocugun uzerine kalin birseyler daha ortunce cocuk misil misil uyumaya basladi. yavrum butun gece usudugu icin uyanmis . Ablam zavalli yeni anne butun gun aglamakli dolasti ah nasil usuttum ben seni annecim ne aptalim diye. Biz iki akilli kendi ustumue bisey almayi akil ettik de cocugu ortmeyi nasil akil edemedik bilmiyorum hala...

Ynt: teyze anne birarada salaklik

05/18/2010 19:08:00

Onlar bebek ya ,oyuncak bebek gibi geliyor insana inan çok garip ama üşüyebileceği aklına gelmiyor insanın senin üstün açık olsa ablan örterdi inan böyle;
dermişimmm hain gaddarlar Hülyaaaa gaddar anne ve teyze köşesi yapalım aha da bunları oturtalım :)))

05/18/2010 19:58:00

Şaka yapıyorum açıklama yapayım dedim sen sizin olayınıza salaklık diyorsun oysa ki tecrübesizlik benimkini oku,salaklık neymiş gör;
kolay kolay 3.kişiye anlatmadım aile içi sırrımız aile olduk ya:)
eski evimizde(bir türlü izmir ortamında ısıtamadığımız o zaman 2 aya yakın Berk ben çalışmıyorum)
kış malum çocuğun altını aldım fakat batmış,ıslak mendilin de sonu içeriden yenisi almaya gittim bir geldim Berk in pipisi kırış kırış olmuş çok korktum hemen altını bağladım ama 5 dkkada bir açıp bakıyorum yok panik haldeyim doktorumu aradım berkin pipisine bir şey oldu  diyorum herhalde kaka fazla kaldı diyorum ama ağlıyorum eşime ulaşamadım toplantıda şirket kurtarıyor o sırada Doktorum (idrar ile ilgili sorun var sanmış) gelin dedi kaptım çocuğu atladık taksiye gittik doktora tabi dışarı çıkacağız diye kat kat giydirdim.Doktor kontrol etti Nil yok birşey dedi.Ne oldu neden korktun tarif ediyorum ama erkek doktora pipi tarif ediyorum adam büzüşmüş üşüyünce olur dedi.allahım o an Berki de bırakıp ordan gitmek istedim .Allahtan anlayışlı  adam zaten bu olaydan sonra beni çözdü manyak panik dedi. Eve döndük yoldayken annem arıyor bize gelmiş ,anneme anlattım e beh salak kızım dedi.Bize sorsana doktor aşığı senin göğsün üşüyünce büzüşmez mi zaten burnumdan soluyorum
yani Neşeceğim çocuk üsütmek genel olabiliyor anlamayıp doktora gitmekse bana özel :)

05/19/2010 09:31:00

haha, ben de Hacettepe'de doğurdum, ama hastane acayip sıcaktı. Tan çok terliyordu, sadece tek kat budy ile tutuyordum. Sonra baktım bacaklar alacalı şekilde morarmş, koştura koştura  nöbetçi doktora götürdüm,  ince giydirmeniz iyi ama altına bir pijama giydirin isterseniz, üşümüş dedi  doktor  :)))) 

05/19/2010 09:42:00

Peki taze taze buraya da yazıyorum. Hadi yeni anne olunca neyse de, bebeği 10 aylık olmuş kazık kadar anne olan bana ne demeli? Geçtiğimiz birkaç hafta havalar sıcak diye, bütün mini etekler ve elbiseler giydirildi kuzuya. Dışarı çıkarılıp o park senin, bu alışveriş merkezi benim, gezdirildi. Sonuç: 1 haftadır sesi kısık, öksürükten nefes alamayan, bir gram ek gıda yemeyen, yese de anında kusan, süzülmüş bir kuzucuk:(( ne aptalım ne süs düşkünü bi anneyim ben yaa:(( hadi herkes bana kızsın...

05/19/2010 09:44:00

aa, niye kızcaz be. :) geçen hafta havlar gerçekten kısaydı, ben de Tan'ı hep kısa kollu ve şortla gezdirdim,  hatta sandalet bile giydirdim.

05/19/2010 09:54:00

ay ne biçim yazmışım ben yaaaa :) sıcaktı demek istemiştim!!!

05/19/2010 10:08:00

Ezgi duru soğuktan değildir, bi yerden hastalık kapmıştır ondandır... 

05/19/2010 10:10:00

bence de öyle hemen zırt diye üşütmüyor bu bebeler, biz de 2 hafta önce üşüttü diye doktora götürdük, viral dedi

05/19/2010 10:12:00

Ya evet ozguranne ondandır değil mi?? Valla bu msjı benim sevgiliye de yollasan da rahatlasam?:) Günlerdir başımın etini yiyor. Bir daha etek metek yokmuş, temmuza kadar pantolon-kazak giydirilecekmiş, miş,muş,mış.... zaten vicdan azabı çekiyorum, bir de sevgilinin tripleri iyice kötü hissettiriyor kendimi:((

05/19/2010 10:18:00

yani şimdi Evren'i korumak gibi olmasın ama; (gerçi ikisi bir olup anneler günü eğlencesi olayında, yaş konusunda üzerime gelmişlerdi ama nneyysee:)) başakcım sen de Evren'den aşağı kalmazsın. Bakınız anneyazara gönderdiğim msjlar konusunda başak cevaplarına. Aynen kopyalıyorum:)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...