Menu/ 08-14 Ekim

<12>
10/07/2012 14:08:00

Pazartesi:tarhana corbasi, dolma, cacik,kirmizi fasulye piyazi

Sali:domates corbasi, nohutlu kofte, peynirli eriste, pazi??

Carsamba:karniyarik, pilav,yogurtlu semizotu, marul salatasi

Persembe:yayla corbasi, ispanakli firin kofte, havuc turp salatasi

Cuma:tavuk?? kremali patates, brokoli salatasi

Cts:mercimek corbasi, pirasa??,kiymali bulgur pilavi,coban salata

Pazar:balik, roka salatasi, bugday piyazi

Simdilik bu sekilde, yapacagim sirada bir degisiklige ugrar mi bilmiyorum:)

Bazen cok gelecegini dusunup, bazen de bir gun onceden kalan yemege gore eleme yapiyorum. 

Ynt: Menu/ 08-14 Ekim

10/07/2012 14:20:00

PAZARTESİ: fırında sebzeli tavuk,nohutlu pirinç pilavı,cacık

SALI: mercimek çorbası,mücver,turşu

ÇARŞAMBA: köfte,bulgur pilavı,çoban salata

PERŞEMBE: zeytinyağlı pırasa,domatesli makarna,ayran

CUMA: balık,yeşil salata,soğan salatası

CUMARTESİ: sebzeli et haşlama,havuç-turp salatası

PAZAR: zeytinyağlı barbunya,patlıcan piyaz,közlenmiş kırmızı biber salatası

10/07/2012 16:05:00

gamzenin liste cidden çok afilli:))

10/07/2012 16:11:00

Biz salata, meze vb cok severiz. Ondan oyle gorunuyordur. Porsiyonlari genelde az yapyigimdan ertesi gune cok kalmiyor. Kalirsa da diger gun yapacaklarimdan ona gore ilave ediyorum.

10/07/2012 16:55:00

Gamze, Listen cidden super...ama biz de bir ogunde cok cesit yiyemiyoruz..ornegin dolma varsa yaninda sadece cacik oluyor..kalirsa ertesi gune yiyoruz ayni yemegi...cok nadirdir 3 cesit yemek olsun masada...ben yapmayi severim cesit cesit ama esim hafif takilalim diye istemiyor cok cesidi

10/07/2012 17:01:00

PAZARTESİ

Bamya

Pilav

Yogurt

SALİ

Kofte

Pilav (genelde bir gun onceden kalan pilav olur)

Yogurt

CARSAMBA

Mercimek corbasi

Mucver

PERSEMBE

Karniyarik

Belki pilav

Yogurt

CUMA

Her cuma fix menu BALİK

SAlata

10/07/2012 17:06:00

Bizdeki kalabalik genelde salata oluyor. bir onceki gunden kalan yemek olursa ettesi gunku yapacaklarimdan takviye yapiyorum sadece. Ve porsiyonlari az tutuyorum.

Bir de Ege baklagili direkt pisirdigimde cok sevmiyor o yuzden genelde kofte ya da salatada kullaniyorum.

10/07/2012 20:32:00

merhabaa, valla bende menülerinizi şaşkınlıkla okudum, üşenmiyor musunuz bu kadar çeşidi hazırlamaya:( ben zaten yemez diyerek çeşidi o kadar az tutuyorum ki utandımm kendimden:) bir de günde kaç öğün yediriyorsunuz öğrenebilir miyimm, kahvaltı + 1 öğünümüz var bizim. bir de ara öğün meyve yese ne alaaa..

10/08/2012 07:54:00

nilmutlunil kızım sabah ve öğle öğününü kreşte yiyor.yukarda yazdığım menü akşamları yeniyor.kalanı ben ertesi öğle yemeği olarak yiyorum

10/08/2012 09:24:00

bu grubun yazılarını akıl sağlığım için daha okumasam iyi olacak:))) afiyet şekerler olsun bebişlere, yesinde büyüsünlerr:) anneler sizinde ellerinize sağlıkk:))

10/08/2012 09:31:00

Yalniz hamarat gozukup tembel olanlardanmisim ben..listeme baksana menu cumada bitiyor.haftasonu genelde disarida olunca listeye bile almiyorum cumartesi pazari..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Haftanın Menüsü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...