açım anne açımmm!

07/13/2011 21:22:00

geceleri acıktığında 2-3 kez uyanan kızım memesini emer ve tekrardan uyumaya devam eder..yine aynı gecelerden birinde acıkan ve ağlayan kızıma emziğini vererek susmasını beklemek gibi bi hata yaptım. emziği o atıyo ben veriyorum ağzına o atıyo ben veriyorum.. üstelik çığlık çığlığa ağlıyo..uykulu ve panik bi halde kuzusunu kucağına alan ben 'noldu annecim noldu neden ağlıyosun bi yerin mi ağrıyo kızım, hı?, bi yerin mi acıyo annecim, gazın mı var aşkım cemreee noldu bitanem..'.. tüm bu soruları sorduktan sonra  tabi susmayan çocuğumu görerek cevabı buluyorum veee en sonunda meme vermek aklıma geliyo vee kızım memesini emer karnı doyar mışıl mışıl uyur..

eyy uykuuu ve uykusuzlukk sen neler yaptırıyosun insanaaa:))))

Ynt: açım anne açımmm!

07/16/2011 20:55:00

yavrukuşun dili yok ki ne desin :)

07/16/2011 21:21:00

Aha aha aha =) Söylesin o da babayı mı kıracak =)

07/16/2011 23:21:00

Gercekten bu uyku insana herseyi yaptiriyo ben cocuk uyaniyo agliyo belki biraz sonra uyur diye bekliyorum ac cocuk uyur mu hic :) bazen bizim ayni cumleyi bizim babada kullaniyor :))

07/18/2011 16:47:00

:)) alem babalar ya:))) e bis de birascık şş;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...