ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 06:13:00

çiğdemcim maşallah kocaman oldu bartu.. Rabbim sağlıklı ömürler versin hayırlı evlat eylesin....nice yıllara....:)))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 06:14:00

mutlu yıllar nurtinin abisi :))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 06:25:00

Ne kadar abi olsan da, büyük olsan da sen daha yavru bir kuşsun hem de annesinin yavrusu !

iyiki doğdun, daha nice başarılı ve güzel yılların olsun sevdiklerinle birlikte

02/04/2013 06:33:00

yakışıklı abi oğluşunun doğum gününü kutlarım çiğdem, nice mutlu yaşlara, sağlıklai mutlulukla, huzurla girin inşallah. Bartunun ömrü sağlıklı ve uzun, bahtı açık olsun. İyi ki doğdun bartu

02/04/2013 06:50:00

MUtlu yıllara Bartucum.. 

kocaman oldun buyudun yavrum maşallah sana..
saglıklı huzurlu bir ömrün olsun inşallah.. Anneciğinin de en mutlu oldugu günlerdir...

Annen varya o annen çok iyi cok sevecen çok sıcak kanlı cok cok cokkk... Onunla birlikte saglıklıb ir ömrün olsun inşallah birbirinizden hiç ayrılmayın...

İyi ki dogdun....

02/04/2013 06:55:00

Oyyy buyumusss yakisikli saglikli mutlu yillar olsun

02/04/2013 07:43:00

iyi ki doğdun bartu'cum. nice senelere. uzun mutlu sağlıklı bir ömür dilerim senin için.

çiğdemcim anneliğinin 6. yılı kutlu olsun. hep mutlu olun. hep birlikte olun.

sevgiler

02/04/2013 08:04:00

Oğlum

Kucağıma aldığım vakit yaşadığım duygular, o mutlulukla karışık şakınlık,heyecan nasılda güzelmiş.....

Biriciğim, kuzum 6 yıl önce hayatıma girdin ne mutlu bana......

Ne mutlu bana ki   kuzum gibi arkadaşım,yoldaşım kısacası bana hayat katan bir oğlum var.....

Evladım Yarınların güzel olsun,hep mutlu  kal......

Mevlam ayırmasın seni bendennnnn.......

Annem ,evladım
Sen  benim
Umudum,heyecanım kısacası

NEFESİMSİN.......................

Seni çok seven
Annen

02/04/2013 08:33:00

Tüm sevdiklerinle birlikte geçecek sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir ömür dilerim..doğum günün kutlu olsun yakışıklı delikanlı :))

02/04/2013 08:54:00

Sultanım,sedam,mügem,belginim,çolpanım,ceydam,cansum,serpilim,dileğim,yaseminim
hepinize çok ama çok teşekkür ederim.
İyiki varsınız iyiki tanıdım sizleri:)
Tüm güzel dilekleriniz  tüm dünya  çocukları için olsun:)
sevgiler:)

02/04/2013 09:36:00

İyi doğdun yakışıklı baldudak:-) Çiğdemcim iyi ki tanışmışız  seninle..tebrikler, mutlu yaşlar diliyorum Bartuya:-)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...