ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/22/2013 06:37:00

Nice mutlu yıllar dilerim.Doğum günün kutlu olsun YAKIŞIKLI.:))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/22/2013 07:13:00

Oyyyy kocaman abi olmuş bir nurti bebesi:)))Nice mutlu yıllarınız olsun inşallahhhh Çiğdemim

02/22/2013 07:14:00

sağlıklı ömürler cnm

02/22/2013 07:24:00

uzun zamandır girmiyorum nurtiye, ya da şöyle bir bakıp çıkıyordum En yakışıklı abinin doğum günü geçmiş bu arada. 

Nice seneleri olsun yakışıklı abinin. çok mutlu ve sağlıklı uzun bir ömür diliyorum ona.

02/22/2013 08:06:00

Adasimmmm kusuruma bakma canim nasilda kacirmisim :-((((((

Kendisi ayri ruhu ayri sihbeti guleryuzu ayri guzel arkadasim adasimmmm seni boyle akilli tatli efensi bir cocuk yetistirdigin icin tebrik ederim ;-) Bartucugumunda yeni yasini kutluyorum saglikli mutlu beraberce guleceginiz bir yil diliyorum gec de olsa :-*

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...