ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 11:42:00

İyi ki doğdun bartu... Allah nice güzel mutlu huzurlu sağlıklı seneler nasip etsin sevgi dolu annenle beraber...

Herşey hem senin hem de senin güzel annenin gönlünce olması dileklerimizle,
Sevgiler ben ve minik irem seni öperiz abisi :)

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 12:25:00

nice mutlu yıllar paşam, sağlıkla geçireceğin hep kahkahalarla dolu bir ömrün olsun umarım :)

güzel yürekli anneye de bin öpücük :)

02/04/2013 12:34:00

Çiğdemcim, seni tanımlamaya kelimeler yetmez,seni çok sevdiğimizi biliyorsun değil mi? ve o tatlı oğlun;Bartucuğun; dilerim ki ömrü boyunca annesi gibi iyi yürekli,merhametli ve sevgi dolu insanlarla karşılaşsın; sağlık,mutluluk ve başarı dolu yaşasın. nice seneler diliyoruz kızımla.
sevgiler,
Gamze&Zeynep Ece

02/04/2013 12:35:00

Cigdem,canim,nurtimin hanimefendisi ve artik yakisikli bir delikanli annesi:)dogum gununuz kutlu ve de mutlu olsun:)hep saglikli ve coook guzel bir hayati olsun Bartu nun:)Allah sizi hic ayirmasin ,basarilarla dolu bir gelecek diliyorum:)

02/04/2013 13:04:00

maşallah çiğdemciğim artık kocaman oldu doğum gününüz kutlu olsun darısı da bizlere olsun:)))

02/04/2013 13:18:00

cigdemcigim yakisikli kuzunun dogum gunu kutlu olsun cnm nice salikli guzel yillari olsun:-)

02/04/2013 13:21:00

doğum günün kutlu olsun yakışıklı kuzum iyi ki doğdun nice senelere sağlıkla huzurla:)

02/04/2013 13:35:00

Oyy kuzum vay be 6 yas he....iyuki dogduunnn kuzucuk

02/04/2013 13:48:00

Büyük yürekli annenin yakışıklı oğlu kocaman delikanlı olmuş, maaşallah... Bahtı açık ömrü uzun olsun. Sağlıklı, mutlu, başarılı nice yıllara inşallah 

02/04/2013 13:53:00

Çiğdemcim,
güzel yürekli arkadaşım benim..

Bartu'nun yeni yaşı kutlu olsun, nice mutlu yıllar, doğum günleri görün birlikte.

çok sevsin, çok sevilsin inşaallah..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...