ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 13:58:00

Yakışıklı erkek iyi doğdun.... Allah sana sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin nice nice mutlu senelere...

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 14:04:00

nejlam,peteğim,fatmam,çiğdemim,beyhanım,nurum,ecem,banum
ilknurlarım,sahram,nurşahım
çok ama çok teşekkkür ederim teyzeleri:)
iyiki tanıdım iyiki varsınız
sahram pasta çok güzellll:)
Tüm güzel dilekleriniz hepimizin evlatları için
sevgiler:)
:

02/04/2013 14:06:00

seni kıskandım :)

sen hepimize ayrı ayrı yapmadın mı şekilli bir şeyler :)

02/04/2013 14:08:00

canım benim
çok beğendim çokkkkk
çok teşekkür ederimmmm:)

02/04/2013 14:10:00

bartucum iyiki doğdun nice güzel mutlu yıllar diliyorum tüm sevdiklerinle

02/04/2013 14:17:00

Çiğdem ne güzel büyütmüşsün oğlunu, maşallah. Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllarınız olsun birlikte.

02/04/2013 14:21:00

birlikte geçireceğiniz sağlıklı ve upuzun bir ömrünüz olsun inşallah tatlı annenin tatlı oğlu ;)öptük sizi:)

02/04/2013 14:35:00

Anneliğinin 6.yılı kutlu olsun,kalbin öyle büyük ki bize bile bu kadar yansıtabiliyorsan oğlunun yerinde olmak isterdim,ne mutlu ona.Upuzunn yıllar sağlıkla birlikte olun inşallah...

02/04/2013 15:19:00

Yakışıklı Bartu doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık, mutluluk, neşe ve bol şans getirsin. Gerçi senin şansın annen bence, annelerin en iyi kalplisine, en düşüncelisine sahipsin :D Çiğdemcim seni de kutlarım, böyle tatlı bir oğlan doğurduğum için. Tüm ömrünüz mutlulukla geçsin :)

Sevgiler

Ayşe&Deniz

02/04/2013 15:35:00

Raşidem,perihanım,elifim,ilkayım,ayaşem,zeynebim
çok ama çok teşekkür ederim teyzeleri
iyiki varsınız
inşallah zeynebim
sevgiler:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...