ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 15:36:00

içten arkadaşımın bal dudaklı oğluşu nice yıllara tatlı kuzummmm herşey istediğin gibi olsun  yaşamın boyunca hayat sana hep ama hep gülsün. İyiki doğmuşsun Bartucum  sayende  sevgi dolu anneni tanıdım:))Çiğdemcim  ıkınızıde  kucaklıyorum ,sevgiler

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 15:36:00

Çiğdem'cim,

Senin anneliğinin, oğluşunun 6. yılı kutlu mutlu olsun. Nice mutlu yıllar diliyorum. :))

02/04/2013 15:54:00

doğum günü kutlu olsun yakışıklının Allah sağlıklı uzunnn ömürler versin:))

02/04/2013 16:34:00

doğum günün kutlu olsun yakışıklı :)))

02/04/2013 17:57:00

Bartucum doğum günün kutlu olsun yakışıklı oğluşum:)))nice mutlu yıllara ailenle birlikte....çiğdoşum senide tebrik ederim anneliğin 6.yılı kutlu olsun sizi çokkkkkkkkkkkkkkk seviyorummm kocaman öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzz

02/04/2013 18:00:00

Bartu kocaman olmuş, maşallah :)

Allah hayırlı mutlu sağlıklı bir ömür nasip etsin, nice yıllara :)

02/04/2013 18:03:00

Canimmmmmm mutlu yilllarinizzz olsun sagliklaaa sanla gelsin her yeni yasinizzz mucxxx

02/04/2013 18:07:00

Çiğdem'cim oğluşuna hayırlı sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyorum. Sizlerle beraber ins. :) Çok öperim kocaman delikanlıyı :))

02/04/2013 18:15:00

Nice yıllara sağlık, huzur, mutluluk ve sevgiyle inşallah... İyi ki doğdun, güzel ve kibar annenin güzel ve kibar oğlu :)

02/04/2013 18:22:00

mutlum,esram,hilalim,gülayım,demetim,büşram, yağmurum,avbim

çok ama çok teşekkür ederim

tüm güzel dileklerinizi tüm yavrularımıza inşallah

sevgilerimle:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...