ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 18:34:00

iyi ki doğdun bartu, nice mutlu yaşlara :}

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 18:48:00

Adascagizimmm canim gonlude kendi gibi guzel, gormeden sevdigim arkadasim oglusunun yeni yasi kutlu mutlu olsun.saglikla huzurla mutlulukla beraberce nice nice yillara

02/04/2013 18:58:00

esram ,çğdemim çokkkk ama çok teşekkür edrim

iyiki varsınız

güzel dilekleriniz hepimizin yavrularına inşallah

sevgiler:)

02/04/2013 19:07:00

Oooooooooooooo can kuşum güzel arkadaşım Çiğdemimin yakışıklılar yakışıklısı oğluşu kocaman mı olmuşşşşşşşşşşşşşş.Allah sağlıklı bir ömür geçirmeyi nasip etsin hep.Huzurun şansın paran bol olsun ömrünce...

02/04/2013 19:09:00

burcummmmmm canım çok teşekkür edrim aminnnnn tüm evlatlarımız için inşallah:)

sevgiler.)

02/04/2013 19:13:00

Bartu iyi ki doğdun......... Allah hayırlı ömür versin inşallah :))

02/04/2013 20:32:00

AAA  yakışıklı kuzum kocaman olmuş yaa :)) 6 tamına tamına :)) Nice mutlu huzurlu sevgi ve şans dolu yılların olsun kuzum :) Hayat hep gülsün sana . Her şeyin en hayırlısını , güzelini versin. Zorluklar versede sana da onlarla başetme gücü versin :)) İyiki doğdun iyiki anenle tanışmamıza vesile oldun. Çiğdemcim yakışıklı kuzumu ve seni en kocamanından öpüyorum :)

02/04/2013 21:28:00

nice mutlu yıllara :)

02/04/2013 21:45:00

ay cıgdem ogluna ne guzel seyler yazmısın gozlerım doldu. 

bartucum sana hayırlı bır omur dılıyoruz.
cıgdemcım o kocaman yuregını herkese actıgın ıcın adıma tsk ederım.

mınık burc bartu abısını operrrr

uk 

02/04/2013 22:24:00

yakışıklı bartum mutlu yılların olsun,hayırlı yaşların olsun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...