ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/04/2013 22:36:00

Oyyy kuzuuum kocaman bir nurti abisi olmuşsun seeennn. Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice nice yılların olsun. İyi ki doğdun bartucuummm♥

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/05/2013 07:10:00

Mürüvvetim,hacerim,göknurum,zehram,tülinim sedam,kevserim
teyzeleri çok ama çok teşekkür ederim,
mevlam hepimizin evlatlarına güzel yazılar yazsın,şansları bahtları bol olsun
tülinim bartu abiside burç kardeşini çok öper
iyiki varsınız
sevgilerimle:)

02/05/2013 07:17:00

doğum günü kutlu olsun bal dudaklının.. iyi ki doğdun bartu'cum. cok güzel bir ömür diliyorum senin adına : ))

02/05/2013 07:25:00

Bartucuğum yakışıklı kuzum doğum günün kutlu olsun

Sen çok şanslı bi kuzusun gönlü kocaman ve bi o kadarda güzel bi annen var 

Sağlık mutluluk dolu uzun ömürler dilerim ailenle birlikle 
Rabbim sizi ayırmasın dert yüzü göstermesin 

öperimmm :)

02/05/2013 08:02:00

Bartucuk, nice güzel yaşlara, anne-babanla beraber tüm mutluluklar seninle olsun, öpüyoruz :)))
Pınar ve Atalay

02/05/2013 08:15:00

Mutlu yıllar Bartu:)

02/05/2013 08:16:00

Güzel yürekli annenin baldudaklı yakışıklı oğlu Bartucum nice sağlıklı yılların olsun huzur hep seninle olsun iyi ki doğdun:))

02/05/2013 08:58:00

Bartu yakışıklı güzel surat iyi ki doğmuşsun canım,nice mutlu yıllara.güzel yanaklarından öperim.çiğdemcim senin de annelik yıldönümün kutlu olsun.sevgiler.

02/05/2013 09:21:00

Çiğdemcim tatlı mı tatlı biricik oğluşunun doğum gününü kutlarım daha nice senelerini beraberce mutlu huzurlu kutlayın inşallah.. 

02/05/2013 09:31:00

çiğdemcim yakışıklı oğlun bartunun doğum gününü kutlarım nice sağlıklı senelere

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...