ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/05/2013 09:33:00

Canım bartum yakısıklıların yakısıklısıııı! iyi ki doğmusun iyiki varsınız ! Sizi cok seviyorum. D.günün kutlu olsun bitanem, yeryüzünde  en güsel hayatlardan biri olsun senin ki ...

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/05/2013 09:38:00

Mürvetim,nevram,pınar ablam,arzum,sinemim,yeşimim,zeynebim,fundam,duygum

çok teşekkür ederim arkadaşlarım kuzumun teyzeleri.......

mevalma hepimizin evlatlarına hep güzellikler yazsın

güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

kuzumla olan hayatımda iyiki varsınız

sevgilerle:)

02/05/2013 10:36:00

doğum gününüz kutlu olsun maşallah kocaman olmuş oğlun nice sağlıklı mutlu yaşları olsun :))

02/05/2013 10:55:00

Bartucum nice sağlıklı mutlu yıllar dilerim.

Tatlı yanaklarından öperim.

02/05/2013 11:15:00

Nice mutlu yıllara yakışıklı Bartu. Beraber uzun uzun yıllarınız olsun:)

02/05/2013 11:37:00

Çiğdemcimm yakışıklı oğluşun doğum günü kutlu olsun sağlıkla sevgi dolu ailenizle birlikte nice yıllara inşallah .

02/05/2013 14:43:00

çiğdemciğim hiç kimsenin doğum gününü unutmayan ve jestleriyle insanı mutlu eden güzel anne.bartunun doğum gününü kutlar nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllar dilerim.kocaman olmuş maşallah

02/05/2013 16:35:00

nice mutlu yıllara Bartu!

02/05/2013 18:55:00

Iyi ki dogdun paşa ailen ve sevdiklerinle nice guzel yaşlara

02/05/2013 19:02:00

Ne cabuk gecmis bir sene daha, masallah :) cigdemcim, kuzunu benim yerime öp kokla, nice mutlu yillariniz olsun insallah :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...