ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/08/2013 09:56:00

Sağlıkla mutlulukla,nice yıllara Bartu:)

Ynt: ÇİĞDEM_BARTU NUN YAKIŞIKLI OĞLU ARTIK__ 6 __YAŞINDA KOCAMAN BİR ABİ:)))))))))

02/08/2013 10:50:00

cananım,arzum,sevginarım,gamzem,aslıhanım,elifim,güldenim,melikem,özdem,gönülüm,nurayım,
burcum,zehram,melikem,zeynebim,sevilim,nazifem,şengülüm
mevlam hepimizin evlatlarına hep güzellikler yazsın

kuzumla olan hayatımda iyiki varsınız

sevgilerle:)

02/08/2013 14:32:00

bartu,cum..iyi yürekli annecin ve babanla daha nice mutlu yıllara cnm öptüm..mucx

02/08/2013 18:47:00

nice mutlu seneleriniz olsun insallah:)

02/21/2013 14:18:00

Oyyy cok ozur dilerim Cidom ya :((( yokluguma denk gelmis kusuruma bakma ne olur :(( yakisikli Bartum benim, bahtinda yuzun kadar guzel olsun kuzum.. Annenle sevdiklerinde gecirecegim nice saglikli, huzurlu, basari dolu yillarin olsun insallah.. Sizi cok seviyorum, sarip sarmaliyorum simsiki operimm canim ikinizide.. Mevlam ayirmasin (amin)..

02/21/2013 14:37:00

Çiğdem'cim,

iş youğunluğundan bazen gunlerce giremiyorum nurtiye. bazen tüm gun burdayım. atlamışım Bartu'nun doğum gününü çok özür dilerim kusuruma bakma:(

Bartu'cum sana yeni yaşına ailenle bir ömür sağlıklı ve mutlu yaşam dilerim. Bahtın açık, yolun engelsiz olsun. Allah her daim iyi insanlar çıkartsın karşına. Bir ömür boyu ailen ve sevdiklerinle mutlu ol inşallah :))

Sevgilerimizle,
Harika & Duru

02/21/2013 15:15:00

melikem harikam    çok ama çok teşekkür edrim bende sizleri ve yavrularımı sımsıkı sarmalar öperim
mevlam hepimizin evlatlarına güzel yazılar yazsın şansları bahtları açık olsun

oğlum  ve ben tüm nurti annelerini ve kuzularını öperiz
iyiyiki  kuzumla hayatımızda varsınız:)

02/21/2013 21:19:00

Canım maşallah büyütmüşsün oğlunu darısı başımıza inş..

Nice yıllara fındığım ailenle birlikte nice güzel günleriniz olsun.. Rabbim bahtını güzel, şansını açık etsin doğum günün kutlu olsun..

02/22/2013 05:08:00

Nice mutlu yaslari olsun Bartu kuzunun.artik kocaman bir delikanli olmus.Annesinin ve nurtinin yakisikli kuzusu.dogum gunun kutlu olsun.Batuhan da opuyor agabeyini:)

02/22/2013 06:22:00

Yakışıklı Bartu nice güzel yılların olsun...(birazcık geç oldu ama)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...