Çeşitli Boyama

<12>

Ynt: Çeşitli Boyama

10/18/2011 11:33:00

sevcannas, daha önce gözüme çarpmadı, hobi mağazalarına bir bakayım değişik bir malzeme ,fikir için teşekkürler.

10/18/2011 11:37:00

hobi mağazalarında da olabilir,ama ben bir süpermarkette defter kitap kısmında bulmuştum.

10/30/2011 18:40:00

10/30/2011 18:41:00

Kendisi boyayarak bayrak yaptı, ay ve yıldızı da beyaz kağıda çizip kes-yapıştır yaptık ve odasının kapısına astık.

10/30/2011 21:26:00

peyipal canım oğlun değişk şeyleri boyamayı seviyor sanırım. toys shopta hazır tual ler gördüm ben.küçük resimi hazır çizili .sadece kafana göre boyaması kalıyor.yanında guaj boyaları ve fırçasıda mevcut. 6.90 gibi bişeydi. biz tek desen aldık (gemi) ama farklı desenlerde vardır sanırım .hatta artan boya ile başka resimler bile yaptık.tüpte guaj boya 5 farklı renkte .rahat rahat yetiyor artıyor yani. birde tişörtler gördüm ama daha denemedik onları .yıkayınca çıkıyormuş tekrar tekrar boyama yapılabiliyormuş. oda o fiyatlarda bişeydi. 

Bu arada bayrağınız çok güzel olmuş.bende oğlumun büyüyüpte böyle güzel şeyler yapacağı günleri iple çekiyorum .

10/31/2011 07:06:00

busybody, evet toyzz shopta bahsettiğin tualleri gördüm , ilk fırsatta deneyeceğim.T-hirt boyama setleri çok güzel, ben de beğenmiştim, tekrar tekrar kullanılabiliyoır dediğin gibi.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Güne Bir Aktivite

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...