Ankara'da sonbahar alışverişi nerede yapılmalıdır?

<123>
09/30/2010 23:27:00

Malum,havalar soğudu,ve ben deşhet içerisinde bi body ile geçirdiğimiz günlerden yün yeleklere ani bir sıçrayış yaşadım,deşhete kapılmamın nedeniyse eren'in bu aya göre hemen hiçbirşeyinin olmaması(sanki yazlıkları kaldır-kışlıkları çıkar gibi mi düşündüm ne?)

ama işte kul şıkışmayınca hızır yetişmezmiş,kocam terfi oldu:),terfi zammını da eren'e harcamak farz oldu,cumartesi günü sıkı bir alışveriş için hangi ankara esnaflarını zengin etmeliyim sizce?

bir pantolonun 50-60 milyon olduğu e-bebek tarzı yerlerden de,gündelik hayatta kullanacağı pijama tulum vs..uygun olan yerlerden de alışveriş yapmak istiyorum,her türlü fikre açığım.

Ynt: Ankara'da sonbahar alışverişi nerede yapılmalıdır?

10/01/2010 06:25:00

Ben nerelerden neler aldığımı söyleyim,siz uyanını seçin.
-Sosyete pazarları:hemen alıp giydireceklerim,günlük giydireceklerimi sosyete pazarlarından  alıyorum,uygun fiyat. uygun kalite.
-365 AVM den SMYK den genelde sezon sonları alıyorum,sanırım size bu pek uymayacak,gelecek senenin alışverişini yapıyorum
-LCW fiyat kalite uygunluğu idare eder,erkek çocuk 1,5 yaş sonrası pek güzel değil,ama evveli güzeldi.
-ayakkabıları nike dan alıyorum.

Semtinizi bilmiyrum ama günlük giyeceklerimizi ben sosyete pazarlarından alıyorum. şimdi ek gıdaya da başlamışdır, zaten hepsi lekelenecek, dünya para bayılmaya gerek yok,nacizane önerim.

güzel bir takımını  güzel bir yerden alınabilir tabii. sokağa çıkarken misafirliğe giderken onu giydirirsin.

10/01/2010 06:36:00

Şenay'a katılıyorum,
eklemelerim var:)
C&A- Ankamall, Grodion, ve Antares de mağazası var,
Gordion Name It ve Antares MAx de çok şık hani gezmelikler filan için, ev kıyafetleri vs için bebe mağazalarında-daha uygun fiyatlı olanlar veya GİMSA var elvankent-sincan batıkentte onun reyonlarında Flexi diye bir marka var hem şık hem uygun kıyafetler,
ayrıca Acity 'nin en alt çocuk katındaki B&G, toker, botti, panço ve ozelcandan da güzel şeyler almak mümkün,
LCW'nin bu 6-12 ay ara bedenleri dengesiz, ya çok büyük oluyor ya da küçük geliyor ben anca 1,5 yaş sonrası verim alıyorum LCW'den.

10/01/2010 07:21:00

Kreş için LCWden aldım düz renk kıyafetetler. kaybolursa, başka çocuklarınkiyle karışırsa falan üzülmem, ayrıca hem ucuz hem de kalitesi fena değil. C&A da güzel. güzel yerler için ve gündelik olmayacak özel günler için ben benettonu çok beğeniyorum. mothercarein pantolonları ve pijamaları güzel. Kışın mothercarein ince kadifemsi uyku tulumlarıyla çok rahat etmiştim, 3-4 yaş için olanından da alacağım bu sene biraz daha havalar soğuyunca.  Ayakkabıda şimdiye kadar hep Nike kullanıyorduk ama yaş ilerledikçe artık bizim beğendiklerimizi beğenmemeye ve giymemeye başladı ve şu anda en sevdiği ayakkabısı cicili bicili bir kinetix, bense hiç beğenmiyorum.

10/01/2010 07:30:00

ya biz artık ben 10 li çizme ayakkabıdan başka şeyi zor giyiyoruz zaten:) mothercare de sezonda çok pahalı, indirimlerde güzel takip ediyorum ben, o kadife uyku tulumlarından miniğe alayım diyordum ben de terletir mi tavsiye eder misin burcuakalin, bir de üstünü açınca üşür mü ki, beğendim ama hala 56 tl malum ayın 15 inde bir bakayım diyorum

10/01/2010 07:36:00

Ezgi Arda normalde üstünü hiç örtmeyen bir çocuk ve ensesi ve omuzları çok terliyor. O yüzden ben gece 12 gibi o tulumu giydiriyordum geçen sene. Aslinda asıl istediğim kollu olmayan askılı (omuzların bir kısmını açıkta bırakacak bir tulum ama henüz öyle bir ürün görmedim özel diktirmek gerek sanırım. Ama benim simdiye kadar en ok memnun olarak kullandigim urun o tulumlardi. Bir de bildigim kadariyla onlar indirime giriyor uzun bir sure, ben gecen sene bekleyip beleyip yine 60 tlden almistim.

10/01/2010 07:50:00

:)) o zaman 56 yı bayılacağız, çünkü piyasadaki elyaflı tulumlar çok terletir, zaten Yaman da çok terliyoır Arda gibi, ayın 15lerindeki oırlanta indirim gününde bakayım olmazsa alacağım çünkü üstünü örtünce ağlıyor sıpacık uyanıp uyumuyor açıksa da üşüyecek, sanırım aynı tulumlardan bahsediyoruz, ben o modellerin büyüklerinden haberdar değildim, abiye de pijama LCW, C&A'dan alıyorum özellikle C&A da sezon sonunda  müthiş şeyler yakalamak mümkün.

10/01/2010 07:57:00

Ezgi muhtemelen aynı tulumlardan bahsediyoruz, yumuşacık, ince kadifemsi,polarımsı olanlar. Ben de geçen gün 3-4 yaş grubunu gördüm. Elyaf olanlar çok sağlıksız, hayatımda 1 kez giydirdim Ardaya, o kadar terlemişti ki 1 saat içinde kıyafetleri vücuduna yapışmıştı.

10/01/2010 08:00:00

Burcuakalın, hulyavetuna'nın sitesinde, aynısı olmasa da benzer ürünler görmüştüm. İsterseniz bir gözatın.

http://.blogspot.com/2009/09/frsat-urunu.html

10/01/2010 08:04:00

Yasemin ben de Hülyaya bu konu hakkında müsait zamanımda mail atıcaktım. evet bu ürünü geçen sene görmüştüm ama ayak ksmı hoşuma gitmemişti ben altı torba şeklinde istemiyorum, dahası oğlum o şekilde istemez çünkü uyurken ayaklarına birşey değmesine izin vermiyor. Yorganı bile bileğine kadar örterim bu yüzden. Eğer bu sene imkanı varsa bu ürününn hem daha büyük boyutunu (3-4 yaş, biz biraz iriyiz de!!) hem de altı pantolon şeklinde olanı nı yaptırabilirse tam süper olacak..

10/01/2010 08:06:00

ben recibebe den kargo dahil 52 tlye dışı kadife içi yüzde yüz  PAMUKLU    şu uyku tulumunu aldım.
http://www.bebefix.com/x_reci-baby-reci-baby-kadife-uyku-tulumu_34639.php?k_id=1643&kn=Uyku+Tulumu

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...