Ankara'da sonbahar alışverişi nerede yapılmalıdır?

<123>

Ynt: Ankara'da sonbahar alışverişi nerede yapılmalıdır?

10/01/2010 07:06:00

yasemin çok teşekkürler, burcu bakmış siteye zaten, sanırım sorun bacaklı istiyor olmamız sanırım bacaklarına dolanınca sinirlenir benimki örtüyü de sevmiyor o nedenle

10/01/2010 07:31:00

merhaba,
uyku tulumunun kumaşı nasıl? kadife diyor ama emin olamadım benim oğlum çok terler. bir de kalıbını merak ettim. 2,5 yaşında ama genelde 4 yaş alıyorum.

10/01/2010 07:39:00

uyku tulumu bızde kullandık cıhoko dan almıstım,cokda rahat ettık,ustu acılsa bıle ıcım rahattı,benımkıd e cok terlıyoda ıc camasırının uzerıne gıydırıyodum,bu sene olmaz heralde artık.

10/01/2010 08:05:00

güliz,
kalıbı büyük,ben 5 yaş siapriş verdim,yokmuş4 yollayalım mı dediler ,yolladılar,yiğit 95 cm civarı 12 kg, ona büyük büyük olur,bu kışı çıkarırı, gelecek sene giyemez(umarım:)
oğlun kalıplı kilolu mu bilmiyorum.
dışı kadifr,yumuşacık. henüz kullanmadık.

10/01/2010 13:28:00

öncelikle verilen cevaplar için teşekkürler,okuduklarım doğrultusunda antares,gordion vs..oralara yarın gitmem mümkün değil,biz öveçler'de oturuyoruz, armada,cepa,ankamall bana en yakın olanlardan.C&A ,lcw'ye eren için ilk defa gideceğim ,C&A'yı ilk defa duyuyorum zaten.

sosyete pazarı ve çıkrıkçılar yokuşu da erenle bu havada gezebileceğim gibi yerler değil,onlara tek başıma sonra giderim.

bana yakın söğütözü özelcan,eşimin kredi kartının baş düşmanı e-bebek,cepa'da da joker var,oralara ve ankamall'e bakacağım.

bir de eşimin ve çocuğun durumuna göre tunalı'da chima'nın yanındaki demirdöğen pasajında bir bebek giyim mağazası var aklınızda bulunsun,oranın bodylerinden ve yazlık bir iki geriliklerinden almıştım cok memnun kaldım.bodyler 5 milyon civarıydı,süper battaniyeler hastane çıkışları vardı.bodylerin markası mymosa,kot pantolon keten şort gömlek,kısa tulumlar(yaz için tabiki),merserize kazaklar kısaca geriliklerinin markası da mayoral adlı bir ispanyol markasıydı,ara ara zara'dan benetton'dan da altlar üstler mutlaka bulunuyor.peşin alırsanız güzel indirimler yapıyor sahibi genç bir kadın ama mağazanın ismini unuttum.hemen pasaja girer girmez karşınıza çıkıyor,benden şimdilik bu kadar:)

unutmadan mothercare içinde pırlantalı günleri bekleyeceğim,karum'un karşısındaki mağazasına sabah 9 da dikileceğim hiç şansı yok

10/01/2010 15:46:00

erenim, Gap'de bazi urunlerde indirim var, istersen oraya da bak. Cogunlukla yazlik ama yine de birseyler bulunabiliyor. Bazi kisliklarin da 2.si %50 indirimli...

10/02/2010 18:30:00

LCW,sosyete pazarları,Ulus daki Anafartalar çarşısının içine bir sürü bebe-çocuk mağazası var.en ucuzunu oradan bulabilirsin.

10/02/2010 19:35:00

bugün benim kısmetim özelcandan açıldı arkadaşlar,eşimin 36 saattir ayakta olması sebebiyle öyle gezmeli tozmalı alışveriş hayal oldu,çocuğu ablama bırakıp koştura koştura söğütözü özelcana gittim
gerçi hiç pişman olmadım,zannedersem piyasaya göre gayet uygun fiyatla bi sürü cicili bicili günlük ev kıyafeti aldım

3 tane kadife takım,fiyatları 35-40 arası,
2 tane mevsimlik penye takım fiyatları 27
chicconun 3 lu uzun bodysi fiyatı 40
3-4 tane kalın penye yelek fiyatları 16 civarı
% 50 indirimle chiccodan sweat 2 tane ve bir kadife pantolon
yine  bir eşofman takımı

gerisi de standart günlük 2 li uzun kollular,(ikisi 16),altlar üstler bodyler  çoraplar vs

takımlar idilbaby ve ufaklık bebe.'den
özelcan etiket fiyatı uzerinden satmaz illa iskonto yapar:) burada pazarlık gücünüz devreye girsin
bana bu fiyatlar üzerinden tek tek %15 veya 20 indirim yaptı,sezon ürünlerinde daha fazla yapamazlarmış,tümü 350 tuttu.

yolunuz düşerse bir bakın isterseniz..bütün modeller yok ama bir fikir edinmeniz için :

http://www.ufaklik.com.tr/katalog/Default.html

gerçekten çok tatlı ve kaliteli şeyler var

10/05/2010 19:02:00

Büyük oğlum için yaklaşık 8 yıldır günlük kıyafetleri, pijama ve eşofmanlarını Kocabeyoğlu çarşısındaki Erhan bebeden alıyorum. Hatta param olmadığında hesaba yazdırıyor, aylık kafama göre de ödeme yapıyorum, tabi suistimal yapmadan. Bu şekilde alışverişi oranın yıllardır müşterisi olan iş arkadaşımın tavsiyesiyle yaptım, sahibi de o arkadaşın güveilirliği ile itimat etti. Ürünlerinden memnunum ve %100 Türk malı hepsi. En azından Hint mi, Çin mi diye tereddüt etmiyorum. Ve işin doğrusu kalitelilerde. Yıkamayla ağzı yüzü bir yerlere gitmiyor. Diğer dükkanlardan da uyguna güzel şeyler bulabilirsiniz tavsiye ederim.

Zara'nın indirimlerinde sonraki sene için bir kaç parça dışarı giysisi alıyorum, sezona göre oldukça uygun oluyor. C&A da baktığım yerlerden ve denk düştükçe alıyorum. LCW de aynen.

Çok şey almamanızı tavsiye ederim. Büyük oğluma ilk olmasıın hevesiyle o kadar çok almışım ki, bazılarını giydirme zamanım bile olmadı. Bir kısmını dağıttığım halde annemin zoruyla bıraktıklarımı şimdi kardeşi giyiyor:) İlkde yaşadığım bu durumdan dolayı ikinci de oldukça az aldım. Çok ihtiyaç duyduğum badiler, bir iki dış kıyafet falan. Gerisi abimizden ve bu şekilde de çocuk büyüyor ve gereksiz alışverişden kurtulunuyor. Sabah eşimle konuşuyordum; üstündeki pijama abisinin, yelek ile çoraplarda. Dün depodan çıkardığımız ayakkabıda çok güzel oldu diye:))))

10/05/2010 20:15:00

re:ladyy

teşekkür ederim,
bende kendimi hep öyle avutuyorum,ikinci çocuğum olsun ona bi tane body bile almicam diorum,
yoksa ben hiç alışveriş canavarı bi insan değilim çocuk doğdu doğalı kendime bi tshirt bile almadım ihtiyacım olduğu halde

bugün armadayı dolaştım,az çok nerde ne var kafama yerleştirdim
şu babası bi gelsin bakıcaz artık

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...