Ankara'da sonbahar alışverişi nerede yapılmalıdır?

<123>

Ynt: Ankara'da sonbahar alışverişi nerede yapılmalıdır?

10/09/2010 19:25:00

nihayet alışverişinin bir kısmı tamamlandı
malum son bilmem kaç yılın en sert kışı yaşanacakmış
bu sebeble içi penye olan kalınlara yöneldim,aradıklarımın büyük çoğunluğunu da kanz'da buldum

hem uygun fiyata hem de kalın kışlık kadife pijama,uyku tulumu, yine kalın 2 tane eşofman altı,astronot,bir kalın içi tüylü pantolon,yine başka bir mont
ve üçlü set diye sattıkları mont,içlik ve kadife altlıktan oluşan alışverişime 330 milyon verdim,aldığım ürünlerin hemen hepsi  %100 organik kotondu(kalın içi tüylü pantolon hariç)

premaman da hala yeni sezon yok,chicconun 9-12 aya yönelik hiçbirşeyini beğenmedim,mothercarede de istediğim tarz kalınlıkta pek birşey yok,onun çorapları ve body setleri için pırlantalı günleri bekleyeceğim belki indirime girer,pançodan da bi kadife pantolon bi süveter,bir ayakkabıya 100 milyon verdim,% 20 indirim vardı ama hiçbişey kalmamış

unutmadan kanzda astronotlar 65 milyondu haberiniz olsun,chicco zaten 9 aya kadar yapıyormuş o da 115 milyon
mothercare'de de 104 milyondu sanırım

10/09/2010 21:21:00

Arkadaşlar, inanmazsınız ama panora kipada süper bebek ve çocuk kıyafetleri var mutlaka bakın derim ben...

10/10/2010 00:27:00

arkadaşlar askılı uyku tulumu arıyorsanız ben bugün gördüm hemde süper terletmeyecek tarzda
c&a da var ilgilenen ve arayanlar için fiyat olarakda çok uçuk değil

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...