Toyem Anaokulu Hakkında

<12345>
01/17/2012 09:20:00

Bursalı arkadaşlar,
Çekirgede'ki Toyem Anaokulu hakkında bilgisi olan var mı?
Dışarıdan gördüm, binası müstakil. Bahçesi çok büyük değil ama fena da değil. Pazar günüydü kapalı olduğu için kimseyle görüşemedim. Sizlerden veya yakınlarınızdan çocuğunu bu okula gönderen var mı? Eylülden sonra yarım gün göndermeyi düşünüyorum o yüzden eve uzak olmasın istedim. En yakın okullardan biri bu.

Ynt: Toyem Anaokulu Hakkında

01/17/2012 17:43:00

merhaba  ben şerife..

bende okulun üst tarafarındaki sokakta oturuyorum..altkomşum ve aynı zamanda bu grubun da üyesi olan yasemin ( chair) in büyük oğlu gidiyor oraya 2 yıldır.. o memnun. söyliyimde seni bilgilendirsin buradan.. 

01/17/2012 19:55:00

Komşu sayılırız yani, cevabın için çok teşekkür ederim şerife :)

Arkadaşın 2 yıldır gönderdiğine göre memnun demek ki. Müsait olduğum bir gün gidip yetkilerle konuşmayı, kreşi gezmeyi de düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlardan önceden bilgi alabilirsem çok daha iyi olur tabi.

01/17/2012 22:56:00

sonunda ikna ettin demek kocayı :))

ben görüşmüştüm, esas güzel olan binaları mudanya yolunda, 4 yaş ve üstünü havuz vs aktiviteler için oraya da götürüyorlarmış. Bizimkileri çok küçük diye almadılar :) seneye görüşelim dediler, senin düşündüğün zaman uyabilir sanırım. Bir de tuvalet eğitimi tamamlamış ya da tamamlamak üzere olanlardı bütün çocuklar.Ben beğenmiştim, fiyatı da makul sayılır.

01/18/2012 07:06:00

Deryacım ikna ettik elbirliğiyle :) Çünkü babaanne çok yoruldu artık. Benim annem de İstanbul'da yaşıyor. Her zaman gelemiyor, gelse 1 hafta 10 gün ancak kalabiliyor. Babanneye gelme desek bakıcı tek idare edemez çok hareketlendiler ve sıkılıyorlar dört duvar arasında. Ben en kısa zamand bir gidip göreyim kreşi bari, çok teşekkür ederim.

01/18/2012 13:03:00

iki gündür evdeler inan bütün düzenim ve düzenleri bozuldu. İnşallah sever seninkiler de.

01/18/2012 13:58:00

inşallah canım, gitmek istemezlerse diye korkuyorum . İnşallah severler.

01/18/2012 14:16:00

Merhaba toyem için bende birşeyler yazmak istedim.Benim oğlum çekirge şubeye gidiyor.Evimize beş dk uzaklıkta olduğu için hiç araştırmadan başladık.Önce yarım gün başladı.Sonra tam oldu.2,5 yaşından beri gidiyor.Şimdi 4,5 yaşında.Biz memnunuz hiçbir problemle karşılaşmadıkdiyebilirim.En önemlisi oğlum okula çok mutlu gidiyor.

01/18/2012 14:16:00

Merhaba toyem için bende birşeyler yazmak istedim.Benim oğlum çekirge şubeye gidiyor.Evimize beş dk uzaklıkta olduğu için hiç araştırmadan başladık.Önce yarım gün başladı.Sonra tam oldu.2,5 yaşından beri gidiyor.Şimdi 4,5 yaşında.Biz memnunuz hiçbir problemle karşılaşmadıkdiyebilirim.En önemlisi oğlum okula çok mutlu gidiyor.

01/18/2012 14:21:00

Bu arada tuvalet eğitimide aldı.Bezi okul sayesinde attık diyebilirim.Okul müdürü arzu hanım.Çok ilgili bir kadın.Gidin görüşün.Denemekte fayda var.

01/18/2012 14:21:00

merhaba chair, cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Ben de önce yarım gün göndermeyi düşünüyorum. Çalışıyor musunuz? Kaçta bırakıyorsunuz. Biz 7.30da evden çıkmak zorundayız da. Sınıflar kaç kişilik? Bir sınıfta kaç öğretmen var? Hazır tecrübe etmiş birini bulmuşken çok soru sordum kusura bakmayın :)

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...