Almasamda olurmuş dedigimiz oyuncaklar:)

<12>

Ynt: Almasamda olurmuş dedigimiz oyuncaklar:)

02/01/2011 10:50:00

evet arasda ayı maynum bilmem ne oynamıyor hiç:( anca kule yapsın hıh

02/03/2011 21:40:00

yürüteç gerçekten gereksiz, biz kullanmış olmamıza rağmen olmasada olurmuş dediklerimden, sadece o dönem bana biraz nefes aldırmak için, ev işleriyle ilgilenebilmem ve oğlumu ayak altından kaldırıp yanımda durmasını sağlamak için kullanmış oldum, bu nebzede işime yaradı diyebilirim....yepyeni duruyor chicco,
pelüş oyuncakların hiç yüzüne bile bakmadı 2 yaşına kadar, sadece el sokulup, konuşturulabilen  tavşan ve uyku arkadaşı bonbon ayıcığı dışında hepsi poşetinde duruyor...
boştan yere alınmasalar daha iyi olur...

02/04/2011 15:41:00

- bizim de yürüteç hediye gelmişti, sadece önündeki müzikli kısımla oynadı, binmedi bile. - bir de burun aspiratörü denen o plastik şey. çok gereksiz birşeymiş, bi işe yaramadı. - ha bir de tarak ve fırça.. ha ha.. bunları ne saçı var da tarıcaz sanki.. niye aldıysak! ama çook şirin görünüyor o ayrı.. -peluş oyuncak konusu geçmiş, bence çocuğun gerçek dünyayı, roller anlaması, onları bu oyuncaklarda kişileştirebilmesi, taklit edebilmesi, empati kazanması için çok güzel bir oyuncak türü. Ayrıca güzel bir uyku arkadaşı.. bizimki sever peluş oyuncaklarını. bazen bişey yerken onları da atlamaz, hemen götürür :) - bir de teldeki boncuklar: çocuk gelişiminde önemli bir el-göz koordinasyonu oyuncağıdır. bizimki severek oynuyor..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alınmasa iyiymiş dediklerimiz:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...