İki küçük çocuktan zoru da var maalesef

03/05/2013 11:35:00

Arkadaslar iki kucuk cocuk gercekten cok zor. Ama bizim kendimize cok dikkat etmemiz sart arkadaslar. Bir bucuk ay once bisikletten dustum ve ameliyat olmak zorunda kaldim. Bebegim sut aliyor diye alabilecegim agri kesiciler cok sinirliydi bu nedenle dayanilmaz sancilar cektim. Yani arkadaslar, moralinizi bozmayin, cocuklarinizin iyi olabilmesi icin once sizin sagliginizin ve moralinizin yerinde olmasi sart.

Ynt: İki küçük çocuktan zoru da var maalesef

03/05/2013 11:42:00

çok çok geçmiş olsun.ama ben ilerisini düşünürdüm.belki bebeğim 3 5 gün benim sütümü alamayacak ama ben sağlıklı olup onlara bir ömür yeterim ve o 3 5 günün telafisini yaparım derdim.çok geçmiş olsun tekrar..

03/05/2013 11:50:00

Sagol Mertin annesi. Ama biberonu hicbir sekilde kabul etmedi. Hepimiz icin cok yipratici bir surecti.

03/05/2013 12:06:00

herşeyde bir hayır vardır.hiç üzülmeyin belki daha kötüsü olacaktı böyle bir verdiğiniz varmış deyin canınız sağ ve evlatlarınıza bağışlamış allahım.benimde sağlık sorunların sebebi ile 3 ayda bir günde sütden kesmek zorunda kaldım aynı zorlukları bende yaşadım.

03/05/2013 12:20:00

Tesekkur ederim sagol. Ikincisinde firsatin oldukca sagip buzluga koymaya calis. Eger bebek biberon alirsa boyle durumlar icin hayat kurtarici oluyorlar

03/06/2013 19:52:00

çok gecmis olsun .. bizde de oğlum kendisi 3 4 aylıkken. emmeyi bıraktı neden bıraktı diye çok üzüldüm ama herşeyin hayırlısı diyerek mamaya geçtik kızımı 16 ay emzirmistim 2 hamileligimi öğrendiğimde bırakmak zorunda kaldım oglumuda emzirmek isterdim nasip degilmis..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...