Hastane çantasını hazırladınız mı?

Ynt: Hastane çantasını hazırladınız mı?

09/18/2010 17:39:00

kavak yellerı de mı orda cekılıo bılmıyorum onu hıc ızlemedım ama bıtmeyen sarkıyı seyredıyorum sımdılık :) yaman koymaktan vaz mı gectın? bız ısmınden vazgecemeyız valla artık bebek sekerlerıne fln hep adı yazdırıldı kesın Demir olcak oglumun adı :)

09/18/2010 18:02:00

yok yok vazgeçmedim :) Bir arkadaşım da oğlunun adını Çınar koyacak, o da Lale Devri dizisinin jönü. Yapacak bir şey yok :) 

Demir de güzel bir isim, Allah ismi gibi sağlıklı olmasını nasip etsin inşallah :)

09/18/2010 18:26:00

amin cümlemizinki işalla.. isim koymak çok zorlu bı surectı bence de vazgecmeyın sonra ne ısım koysak dıye dıye dogumu getırırız, Yaman da guzel eger ısımlerın anlamlarına uygun karakterde olurlarsa cok guzel bı secım yapmıs olursunuz :)

09/18/2010 18:27:00

Evet Yaman bir delikanlı olsun inşallah. Benim de eşimin de boyumuz yerinde herhalde kocaman bir oğlumuz olur :D

09/18/2010 18:34:00

ben 181, babası 192 ;)

09/18/2010 18:35:00

şimdi kilo ve boyu nasıl gıdıo pekı en son ne zmn gıttın muayeneye ?

09/18/2010 18:43:00

dün gittim. 1603 gr. boy da 40 cm civarında. yalnız dönmedi daha başı hala yukarıda :( ohooo biz kısaymışız canım sizin yanınızda :))) ben 1.75 babası 1.82 :D ben iriyiz uzunuz filan demeyeyim hiç :) 13 gün sonra da çalışabilir raporu almaya gideceğim tekrar. inşallah o zamana kadar döner :) Dönmezse iskender döner dedi doktor, yani normal doğum olmaz dedi. 

09/18/2010 18:48:00

ıyıymıs bence kılosu, boy genetık zaten bısı dıyemem.. ben en son 31+2de gıttım, 1850 gr, 46 cmdi bizimki.. 29. haftadan snr döndü, doktorum 36ya kadar yolu var demişti, normal dogum ıstıyosun heralde sen de, endişelenme bak doner daha.. duyduguma gore cok haraket etmek donmesını kolaylastırıomus, eger devamlı oturur pozısyonda calısıosan bebegın donmesı zorlasıomuş.. oyle bı durumda mı calısıosun? ben işsizim, çok mutluyum, çalışıo olsaydım hamılelıgım bu kdr kolay gecmezdı kesın :)

09/18/2010 18:55:00

aslında şu ara oturur pozisyonda çalışıyorum çünkü çeviri yaptım yaz boyunca, bilgisayar başındaydım. Şimdi okullar açılıyor öğretmenlik başlayacak, gerçi çalışmadığım zamanlarda devamlı hareket ediyorum ama inşallah dediğin gibi olur. 11 kg aldım şimdiye kadar, bakalım 16'yla filan kapatırsam iyi :D

09/18/2010 18:59:00

dün 30+1'di. 1 hafta sonra bizim oğlan nasıl olacak acaba? Ne kadar hızlı büyüyorlar ya :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...