Hastane çantasını hazırladınız mı?

Ynt: Hastane çantasını hazırladınız mı?

09/18/2010 18:59:00

dün 30+1'di. 1 hafta sonra bizim oğlan nasıl olacak acaba? Ne kadar hızlı büyüyorlar ya :)

09/18/2010 19:00:00

mumkun oldugunca sık yurumeye ve evde oldugun sure boyunca ayaklarını uzatmaya bak, bebek sıkısık oldugundan donemıomus otururken cunku ve emınım kı doner daha cok vaktı var..

ben de 10 kılo aldım pek farklı degıl, dıkkat etseydım 5-6 gıbı bısı almıs olcaktım ama 9 ay dıkkat edemez yanı bı ınsan dııl mı :S  1.5 aydır dıyet yapıyorum, dıyet yaptıgım sure boyunca hıc kılo almadım, dogurana kdr dvm etcem dıyete 12yı gecmemeyı planlıyorum ben de bakalım yapabılecekmıyız.. zaten asırı zayıftım ama yıne de cok aldım gıbı gelıo bana da.. bı ebru şallı kdr olamadık :))

09/18/2010 19:01:00

1 haftada yaklaşık 200 gr alıo sıpalar :)

09/18/2010 19:04:00

nazar değdireceksin kendi kendine :))) Maşallah çok güzel gitmişsin. Çok zayıfsan tabi 10 kilo almak koymuş olabilir ama ben hiç çok zayıf olmadım, o yüzden kendi kendime iyi gidiyorum deyip duruyorum, hayatımda hiçbir şeyi değiştirmedim, ne yeme içme konusunda ne de hareket konusunda. Ama bu son aylar için herkes aynı şeyi söylüyor, aman dikkat edin diyorlar. Ebru Şallı'dan da nefret ediyorum zaten :D

09/18/2010 19:08:00

evet ben de nefret edıyorum gıcık karı :)) ınsanın canı hıc mı yemek ıstemez ya hıc mı :S

yok guzel gıtmedım ya dusunsene 7 ayda 10 kılo almıstım dıyete baslamasaydım ohoooo daha cok alırdım.. şeker fln da cıkmadı dıye yıyıp duruodum paso :) zaten bıktım artık hamılelıkten dogsun ıstıorum artık :) ben hoppıdı hoppıdı gezmeye alısık bı ınsanım sımdı hoplayıp zıplayamıorum gıcık oluorum :)

09/18/2010 19:14:00

La havle vela kuvvet diyorum sana başka da bir şey diyemiyorum :D 

Hamilelik bitsin dedirten kısımda hissetmiyorum daha kendimi, tadını çıkarmaya bakıyorum şimdlik. Bence çok eğlenceli bir şey hamilelik. Daha aldığım hamiş kıyafetlerinden hiç giymediklerim var. Hepsini giyeyim öyle bitsin :D

09/18/2010 19:17:00

hahahahahahah :) yok yok bana yettı de arttı bu 32 hafta :) oglumla konusuyorum 37de cık gel dıye :)

sen hergun degısık bı kıyafet gıy barı de cıksın hepsı aradan :)) sımdılık cıkıyorum ben ,teşekkur ederım guzel sohbetti, yrn gorusuruz ;)

09/18/2010 19:20:00

:) Aman yahu erken gel deme çocuğa zamanında gelsin :)

Görüşmek üzere :)

09/30/2010 00:45:00

bn eşyalar karışmasın diye 2 çanta yapmaya karar verdim. anne ve çocuk çantaları. şu bu eksikti diye eşimi koşturtmak istemiyom.. bebişiyle haşırneşir ossun. 8)

09/30/2010 07:22:00

ben de ıkı canta yaptım, o telaşla bısı aranmasın dıye, aklın yolu birmiş :)
Netameli Yaman bebiş döndü mü? ters duruyodu en son

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...