Hastane çantasını hazırladınız mı?

<1234>

Ynt: Hastane çantasını hazırladınız mı?

09/30/2010 09:40:00

Ya ritalar ben daha çantayı hazırlamadım, kötü hissettirdiniz bak bana kendimi şimdi :) Yarın doktora gideceğim çalışabilir raporu almak için, bakalım daha ne kadar gidebileceğim okula? Şimdiden nefesim daralmaya başladı, oturmak ne kadar da zorlaştı benim için, siz ne durumdasınız? 

Prophetic yarın bir bakacağız Yaman Efendi'nin marifetlerine :) Şimdilik 200'er gramlık bir artış söz konusu her tartıya çıkışımda, umarım tombikleşen ben değilimdir de odur :) Çok fazla anlamıyorum kafası poposu nerede henüz, umarım dönmüştür. 

İki çanta akıllıcaymış sahiden benim aklıma gelmemişti ben hepsini bir çantaya tıkıştırmayı düşünüyordum :))

09/30/2010 10:14:00

ya iki çanta gerekli çünkü bebişinkini veriosun hemşirelere onlar gıydırıo bezlıo fln ya ılk basta, yoksa cantayı acıp ıcınden secmek fln gerekır ay sunlar bebegındı fln dıye, bız yenı dogurmus olcaz babalar bu ısten ne anlar fln yanı :) sen hala hazırlamadın mı yahu, ne rahatlık :)

ayırt edemıo musun poposunu kafasını :) kafası asagıda oldugu ıcın anlamıorum ama poposunu ve sırtını dısardan hıssedıorum hatta bugun farkettım kı poposu avcumu dolduruyo artık bayag buyutmusuz dötü :)

09/30/2010 10:22:00

Şimdi cancağızım senin gibi karın yağı azıcık bir insan değiliz ki biz. Üstünde kalın bir tabaka var garibimin.  Ya da kafası da dötü de aynı büyüklükte ki bu da biraz ürkütücü açıkçası :)))))

09/30/2010 13:05:00

netameli : 32. haftada alsaydın keşke çalışabilir raporunu. al 1 an önce. çalışamaz raporu alana kadar ki süre ekleniyor doğum sonrasına. bu arda ben ilk hafta girdim derslere keyifli de oldu. ama oturmak ve kalkmak 1 az zor ve artık geceleri ve gün boyu en az 2 satte 1 wc deyim.

prophetic :  walla brawo ben de hala neresi ne tarafı anlayamıyorum.

09/30/2010 13:16:00

abooo öldürceksiniz beni.. zayıf dıılım bu bır, ıkıncısı zayıflıkla ne ılgısı var ayol :)

netameli: kafaları cok buyuk oluyo yaaa, çok ürkünç çok :)
ritalar: kıçını babası bile ayırtediyo dışardan bizimki biraz fazla meraklı orasını burasını dışarı fırttırmaya zannediorum ki :) sen nerde dogurcaksın :))

09/30/2010 13:19:00

Zaten 32. haftadayım ben. Yarın 33. haftanın ilk günü :) Doktor zaten o güne randevu verdi. Ya korkutmasana beni ritalarım ya :)))

WC olayını ben çözdüm yatmadan önce su içmiyorum çok içim yanmadıkça, Su içme işini gündüze dağıttım. Normalde de zaten WC ziyaretleri pek sık olan bir insandım elimden şişe düşürmediğim için :))

Zaten su içince sanki vücut artık suyu işlemden geçirmiyor direkt mesaneye gönderiyor :)) 

09/30/2010 13:23:00

su çok ilginç bir mevzu evet :) ben gece her tuvalete kalkışımda bı bardak daha su ıcıyorum, snr yıne çişim gelio, kısır bir döngü yani :))

10/01/2010 02:08:00

hah cok yaşa prop! sona uykun kacıp nurturia da yapıyon mu? ben su an o haldeyim 8)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...