kocam pavyonda...

<1234>
06/15/2011 09:51:00

yedi aylık bebeğim... kocam pavyonda....bir kere kaçtım gittim evden.... oğluma çok üzüldüm geri geldim..... bana yardım edinnnnn.... acı içindeyim

Ynt: kocam pavyonda...

06/15/2011 09:53:00

nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum

06/15/2011 09:57:00

söz vermişti...ama şimdi yine

06/15/2011 09:59:00

Of :( gerçekten yanlışların var mı bilemiyorum ama, yanlışın da sonucu böyle olmamalı. Kimse dört dörtlük değil sonuçta. Her yalnışta eşlerden biri dışarıya kayarsa işin içinden çıkılmaz ki. Muhtemel hatan çocuğunla fazla ilgilenmendir. Malesef annelerin hatası(!) olarak görülüyor bu. Sana muhtaç masumla nasıl az ilgilenebileceksen.

06/15/2011 10:01:00

Allah kolaylık versin canım ya çok zor bir durum:(

06/15/2011 10:04:00

İnsan karısıyla ne konuşamaz anlamıyorum. Ama haklısın bazı zihniyet karısıyla konuşunca karısını da kötü görüyor. Tuhaf... Çok tuhaf.

06/15/2011 10:18:00

ailesi bilmezmi.... gençliğinden beri alışık yapacak bişi yok diyorlar.... zaten çok yaşlılar... bendeki hata evlenmeden önce farketmedim... evlendikten sonrada müşterilerle yemeğe gidiyorzu yalanına inandım... :( takiii üstü başı fondotenle gelinceye kadar... o sabah kaçtım evden.... çok pişman oldu sözde geri getirdi bizi... yok bişi dansöz yattı kucağıma vs... yalan .... ama oğlum için inandım... ama şimdi ona inandığımı için çok mutsuzum... geçen hafta yine pavyondan geldi.... sabah altıda.... ne yaparlar orda kadınlarla anlamam.... bu kadar mı zayıf bu adamlar....

06/15/2011 10:25:00

aile desteğim olsa böyle yapabilirmiydi.... benim aile ortamım olmadı oğlumda benim gibi büyüsün istemiyorum.... :(( babasına çok düşkün o yüzden cesaretimi toplayamıyorum....

06/15/2011 10:25:00

Ben de çok güzel düşün, tahammül sınırlarını ölç ve ona göre davran derim. Gidersen dönme, döneceksen gitme. Çünkü çocuk oyuncağına dönüyor zamanla. Kimse kimseyi umursamamaya başlar. Nasılsa gelip alır, nasılsa gider getiririm döner durumuna gelir.
Bu senin hayatın ve en doğrusunu sen biliyor, yaşıyorsun. Biz ne desek sonuçta boş.

06/15/2011 10:30:00

Bilmiyorum, her ne olursa olsun bir insana tamam, bitir gitme bir daha o eve demek doğru gelmiyor bana. Evlilikler değişik bir denklemdir.  Size yanlış gelen başkasına gelmez, başkasınınki de size.
Oturup, konuşulmalabiliyorsa sorunlar önce o yol denenmelidir.  7 aylık bir çocuğun babadan ayrılması zordur.  Zaten ilgilenmiyor demeyin, mutlaka ilgileniyordur. 
Belki  biraz daha beklenilebilir.  Bu kabullenmek değildir.

06/15/2011 10:31:00

Çalışmalıyız, çalışmalıyız, çalışmalıyız.... Kadının mahkumiyeti erkeğe cesaret veriyor.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...