kocam pavyonda...

Ynt: kocam pavyonda...

06/15/2011 10:38:00

hayırlısı olsun diyorum... susuyorum.... ama içimde fırtınalar kopuyor.... gücümün tükendiğini hissediyorum

06/15/2011 10:39:00

Yol yakınken gerı don Yasmına.

Bazen evlenmeden once bır ınsanın kotu alıskanlıklarını/bagımlılık derecesınde vazgecemedıklerını bılıyorsun. Bazen de o ınsan sadece senı kaybetmemek ıcın bunları marıfetmıs gıbı saklıyor.

Sonunda huylu huyundan vazgecmıyor, cunku bagımlılıkların sonu yok. Sıkı bır tedavı gormezse veya Allah korusun ama hayat ona cok kotu bır ders vermezse boyle gelmıs boyle gıder dıye dusunuyorum.

Cocuk baslı basına bır sorumluluk katar bır aileye ve cocuga ragmen tamgaz bır ınsan ıstedıgı hayatı surduremez, ailesini ikinci plana atarak ve sadece kendisini dusunerek.

Rahmetlı babam, ciddi alkolıktı. Annemle buyuk askla evlendıler, annemın ailesının tam gonlu olmamasına ragmen. Ne mı oldu? 8 yıllık buyuk ask 1 yıl ıcınde enkaza dondu. Ben bile babamı degıstırememısım. Annem kah yanlız kalmıs kah ailesiyle. Sonu da kotu olmus, tahmın edecegınız uzere...

Sımdı gonlun ayrılmak ıstemese bıle, cocugum ıcın ailemi bozmam desen de ılerıde cocugun boyle bır aile ortamından, eger kı surerse bu sekılde, cok daha kotu etkılenecek.

Sevgıler, Allah yardımcın olsun.

06/15/2011 10:58:00

Aynen boyle bir pavyon hikayesi.. Arkadasimin babasi.. 4 kardesler. Anneyi gorseniz gozlerinize inanamazsiniz, 3 kizindan 10 kat daha guzel, daha zarif.. En sonunda bosaniyor kadin..

Ailen sana yardimci olabilir mi? Bir is bulup calisabilir misin?

Hemen ayrilman gerekmiyor ama ailenin yanina gidip biraz kafani dinlesen?

06/15/2011 11:08:00

ilginç

06/15/2011 11:12:00

Bable, nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun ve neden bağırıyorsun? Ve kendi çevrenden örnekle anlatıyorsun?

06/15/2011 11:21:00

tamam, anladım ben seni.

06/15/2011 11:23:00

konuşmayayım diyorum ama söylemeden edemiyeceğim,her konuda söyleyecek,akıl verecek durumda mıyız? gerçekten yardım isteyen biri var ve şöyle yap,böyle yap diyebiliyoruz,daha önce de konuşuldu bir arkadaşımız güzel cümlelerle her konuda fikir belirtemiyeceğimizi söylemişti.

bu grup genele açık bir grup ve üye olan herkes görebiliyor.üstelik konular hassas.yorum yaparken biraz daha hassas olunabilse...

yasemina durumunuza üzüldüm,en doğru kararı verebilmenizi dilerim.

06/15/2011 11:25:00

Bable;yazı dilinde herkes küçük harflerle yazarken,siz büyük harfle yazınca bağırıyor durumda oluyorsunuz.

06/15/2011 11:30:00

sizleri okuyorum... her evde ayrı bir hikaye.... evlilik ne zor bir işmiş... sevgili olsan kapı orada dersin... şimdi çocuk....

06/15/2011 11:42:00

bende gücümü toparlamaya çalışıyorum... ama derdini çevrendeki kimseye açamamak ne zor bir durum... üstelik bana çok yabancı bir şehirde....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...