kocam pavyonda...

Ynt: kocam pavyonda...

06/15/2011 12:06:00

Birden bire pılınızı pırtınızı toplayıp evi terkedemezsiniz sanırım. Bir kadının korkuları çok olur. Hele o kadın anne olmuşsa korkuları daha da büyür..

Elinizden bir iş gelir mi, dikiş gibi mesela? Öyle bir meziyetiniz varsa bir süre onu geliştirip maddi kazanç elde edebilir misiniz acaba?

06/16/2011 20:25:00

hayat çok acımasız insanlarda öyle.kv,kp yardımcı olmuyorsa ne yapabilir ki yasmin?kv kp olayı onu böyle kabul ede getirmişler .Ben babe ye ve keremkerm e katılıyorum tüm yazıları okudum.
     Gerçekci olmak lazım.sonra bu sorunlar böyle kalmayacak gitgide büyüyecek .etraflıca düşşünmek lazım.yaş ilerledikçe bebeğin büyüdükçe sıkıntıların artabilir.öncelikle onu bu kötü alışkanlıkdan kurtrmya çalış profosyonel yardım al ,psikoloğa gidin.ama bir tarafdan da kendinize meslek edinebileceğiniz bir kursa başlayıp dewam etmek.bu erkek milletine asla güwenilmez sırtını dayamıyacan hep kendi yarınını bebeğinin yarınını düşünmelisin.
    sakın olaki bu benim başıma nie geldi ne yaptımki deme .kendini suçlama .çünkü sorunun kaynağı belli : eşin.
     unutma kurtuluş birey de başlar.Kendine ve bebişe iyi bak

06/16/2011 20:29:00

nasıl güzel insanlarsınız.... sizleri tanımıyorum ama inanın sıcaklığınızı hissediyorum yazdıklarınız okurken.... bu hafta sonu psikologa gitme kararı aldım... gücümü toplamalıyım....

06/16/2011 20:32:00

Yasmina cok iyi bir karar. Ben meslek edinme konusunda yazilanlara katiliyorum, ekonomik ozgurluk cok onemli.

06/16/2011 20:54:00

işin kötüsü maddi olarak kocama muhtaç değilim... çalışıyorum... annemde kundağında kardeşimle babamı terkederken çalışıyordu... şimdi kardeşim ve annemin psikolojisi bozuk.... :( ben ilk önce güç bulmalıyım.... korkularımı yenmeliyim.. :(

06/17/2011 06:19:00

haklısın bable... ama bunu öğrenmek içinde yardıma ihtiyacım var... :(

06/17/2011 06:19:00

Senin yerinde olsam bu adamı asla affetmezdim.........

06/17/2011 06:22:00

insan başına gelmeyince bazı şeyleri anlamakta güçlük çekiyor.... bende bir arkadaşım bana anlatsa asla affetme derdim.... çocuğum olmasa geri dönmezdim.... ben daha lohusalık depresyonundan kurtulamamışken bunları yaşamak... çok acıtıyor beni... beni çaresiz yapan diğer faktör ailevi desteğimin olmaması... yalnızım...sadece güçlü olmak yetmiyor... para kazanmak... insanın ailesi çok önemli... :((((

06/17/2011 06:32:00

evet gideceğim yarın inşallah....

06/17/2011 08:38:00

fikirleriniz kıymetli benim için.. olmasa burada yazarmıyım... her satırı büyük bir dikkatle okuyorum... dediğin gibi unutmak zor... eşim bana sarılırken acaba bu koluyla kadınamı sarılmıştı diye düşünmeden edemiyorum.... dışarıdan her geç geldiğinde kalbim sıkışıyor.... her telefon çaldığında kadın mı arıyor diyorum... kabus gibi.... bu arada bebeğime yeterli ilgiyi veremiyorum... :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...